آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

8.85 مگابایت

10 بازدید

Acrylic WiFi یکی از بهترین نرم افزار ها برای تجزیه و تحلیل وای فای میباشد که میتوان به شناسایی کردن نقطه های مختلف و همینطور کانال های مختلف مربوط به وای فای پرداخت و همینطور امکان شناسایی کردن مشکلات و همینطور رفع کردن آنها را نیز دارا میباشد که بر روی شبکه های بی سیم مختلف مانند ۸۰۲.۱۱a/b/g/n/ac کاربرد داشته و همینطور میتوان سطح های مختلف شبکه را نیز مشخص نمود و همینطور دسترسی به اطلاعات و جزئیات های بی سیم و شبکه های مختلف از ویژگی های این برنامه میباشد.

Acrylic WiFi

Acrylic WiFi : Update August 29, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Acrylic WiFi :
_ پشتیبانی از نقاط دسترسی و کانال های مختلف wifi شامل ۸۰۲.۱۱a/b/g/n/ac
_ به روز رسانی دستگاه هایی که سرعت wifi را کاهش می دهند
_ نمایش و کنترل سرعت و حداکثر مقدار انتقال داده در شبکه
_ نمایش اطلاعات دستگاه ها شامل نام و ابزار موجود در شبکه با استفاده از مک آن ها
_ حالت کنترل برای ضبط و آنالیز ویژگی ها و ابزار های شبکه
_ رابط کاربری ساده و کاربردی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Tarlogic Security SL مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Tarlogic Security SL
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 8.85 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Acrylic WiFi Acrylic WiFi Acrylic WiFi Acrylic WiFi

متن انگلیسی

Acrylic WiFi Professional is the best WiFi analyzer software to identify access points and wifi channels, and to analyze and resolve incidences on 802.11a/b/g/n/ac wireless networks in real time. It is a perfect tool for advanced users and professional WiFi network analysts and administrators to control their office wireless network performance and who is connected to it, identify access point data transmission speeds, and optimize their company’s WiFi network channels. Access WiFi network detailed information, including hidden wireless networks, and make the most of unique features such as monitor mode to capture and analyze all wireless device traffic, device viewer, equipment inventory, and WiFi speed analysis.

اشتراک گذاری در