آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی » درایور

13 مگابایت

148 بازدید

++Microsoft Visual C نرم افزاری است که توسط شرکت مایکروسافت جهت اجرای بازی ها و نرم افزارهای نوشته شده در محیط ویژوال سی پلاس پلاس ساخته شده است. بعضی مواقع ما با مشکل و ارورهایی در اجرای نرم افزارها و بازی هایی مواجه می شویم (ارور MSVCP.dll) که با نصب این برنامه این گونه ارور ها بر طرف می شوند. این ارور ها ناشی از نصب نبود Microsoft Visual C++ Redistributable Package بر روی سیستم می باشد. این برنامه را می توان یک نوع مفسر زبان برنامه نویسی ویژوال سی پلاس پلاس  دانست. در کل اکثر بازی ها و نرم افزار های نوشته شده در ویژوال سی پلاس پلاس بدون نصب این برنامه اجرا نمی شوند و نیاز به یک مفسر دارد که این برنامه در حکم یک مفسر زبان برنامه نویس مایکروسافت ویژوال سی پلاس پلاس عمل می کند. اگر برای اجرای بازی یا برنامه ای ارور MSVCP.dll برای شما می آید کافی است این نرم افزار را دانلود و نصب کنید تا ارور ذکر شده حل شود.

Microsoft Visual C++

Microsoft Visual C++ : Update April 19, 2016

 

ویژگی های نرم افزار ++Microsoft Visual C :
–   امکان انتشار عکس ها با فرمت PDF
–   امکان قرار دادن افکت های مختلف بر روی تصاویر و فیلم ها
–   سازگاری کامل با برنامه Camtasia Studio
–   امکان استفاده از فایل های برنامه ی Camtasia Studio
–   قابلیت تنظیم زمانی برای روشن شدن خودکار دوربین
–   امکان ضبط فیلم به صورت مخفی بدون اینکه کاربران بفهمند
–   امکان ذخیره ی تصاویر در اکثر فرمت های رایج مانند GIF، JPG ، PNG

شرکت سازنده: Microsoft
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

متن انگلیسی

Microsoft Visual C++ software by Microsoft to run games and applications written in Visual C++ is built. Sometimes we Arvrhayy problems encountered in the implementation of software and games (error MSVCP.dll) to install this program any errors are resolved. This error was not caused by Microsoft Visual C++ Redistributable Package installed on the system. This application can be considered a kind of interpreter programming language Visual C++. ArmanDownload get it from.

اشتراک گذاری در