آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Security Task Manager این برنامه اطلاعات بسیار پیشرفته ای را برای فرآیند ها و برنامه هایی که در حال اجرا میباشند به شما نشان میدهد که میتوانید اطلاعات استاندارد را با این برنامه مانند اسم فایل و همینطور مسیر فایل و توضیحاتی در مورد فایل و همینطور میزان استفاده ای که از سی پی یو میشود را ر این برنامه میشاهده نمایید که ایت برنامه فرآیند هایی که در تسک منجیر رخ میدهد را نشا میدهد و همینطور میتوانید برای متوقف کردن و همینطور و حذف و تکرار کردن برنامه ها را خودتان مشخص نمایید.

Security Task Manager

Security Task Manager : Update February 9, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Security Task Manager :
_ نام فایل و مسیر دایرکتوری و میزان خطر امنیتی
_ توصیف و شرح فرآیندو زمان شروع و میزان استفاده از CPU
_ توابع پنهان جاسازی شده مانند نظارت بر کیبورد، مرورگر و …
_ نوع فرآیند مثل DLL، IE-plugin، سرویس های startup، برنامه systray و …
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت A. & M. Neuber Software مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Security Task Manager  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: A. & M. Neuber Software
قیمت: 29.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.98 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Security Task Manager Security Task Manager Security Task Manager Security Task Manager

متن انگلیسی

Security Task Manager for offers you advanced infor about the running programs and processes. It displays all the standard information, including file name, directory path, description, CPU usage etc. as well as a unique security risk rating. The security risk rating is based on an analysis that takes different aspects of the process into consideration, and indicates the likelihood of the process being potential spyware, malware or a Trojan or keylogger.

اشتراک گذاری در