آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

FrostWire  یکی از بهترین ابزار های موجود برای اشتراک گذاری فایلها می باشد. یک برنامه فوق العاده سریع P2P اپن سورس و رایگان است که منشعب شده از برنامه LimeWire می باشد. برخلاف LimeWire که دو نسخه رایگان و پولی دارد, این برنامه رایگان و کامل است ! سرعت دانلود در این برنامه بسیار بسیار بالا و حتی بیشتر از http و ftp است .

FrostWire

FrostWire : Update August 17, 2018

 

توضیحات : یکی از بهترین ابزار‌های موجود برای اشتراک گزاری فایلها می‌باشد. یک برنامه فوق العاده سریع P2P اپن سورس و رایگان است که منشعب شده از برنامه LimeWire می‌باشد. برخلاف LimeWire که دو نسخه رایگان و پولی دارد, این برنامه رایگان و کامل است . با استفاده از این برنامه به میلیون ها کاربر شیر کننده اطلاعات توسط این برنامه بپویندید و به طور نامحدود فیلم و موزیک و سایر فایل ها را دانلود کنید. محدوده بسیار وسیعی از فایل ها در این برنامه با امکان جستجوی سریع در اختیار شما قرار دارد. پشتیبانی از BitTorrent و قابلیت انتقال فایل های حجیم از قابلیت های این نرم افزار کاربردی می باشد.

قابلیت های برنامه FrostWire :

– اشتراک گذاری سریع فایل ها

– پشتیبانی از برنامه های اشتراک فایل مانند Torrent

–  اپن سورس بودن برنامه

– دارای دو نسخه رایگان و پرمیوم

+ جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت frostwire مراجعه کنید.

شرکت سازنده: frostwire قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع) حجم فایل: 23.35 مگابایت پسورد: www.armandl.com منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود FrostWire | لینک کمکی

راهنما

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

FrostWire FrostWire FrostWire FrostWire

متن انگلیسی

FrostWire is an open source, peer-to-peer file sharing program for the BitTorrent protocols. FrostWire is free, and can be run on any computer with an internet connection, with very little minimum system requirements. Join millions of other file sharers and download unlimited music, movies, and games.

اشتراک گذاری در