آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Gilisoft Full Disk Encryption نرم افزار مفید و کاربردی جهت رمزگذاری بخش های مختلف سیستم از جمله هارد دیسک و فلش مموری می باشد. این برنامه قدرتمند با ساختن یک رمزگذار مجازی می تواند از تمامی اطلاعات سیستم شما در مقابل تهدیدات احتمالی محافظت کند. شما با استفاده از این برنامه و الگوریتم قدرتمندی که برنامه از آن برخوردار است می توانید حتی بخش های مختلف سیستم مانند CD/ DVD رم سیستم را نیز رمزگذاری کنید.

Gilisoft Full Disk Encryption

Gilisoft Full Disk Encryption : Update August 3, 2018

 

توضیحات : از دیگر ویژگی ها ، نوشتن بر روی دیسک ، محدود کردن دسترسی و راه اندازی دیسک و فایل های خاص  ،تضمین امنیت خودکار همه اطلاعات در دیسک های سخت ، از جمله داده های کاربر، فایل های سیستم عامل و فایل های پاک شده موقت ، حداکثر حفاظت از داده ها با احراز هویت چند عامله  قبل از بوت برای تضمین هویت کاربر،  رمزگذاری داده ها به منظورجلوگیری از از دست رفتن داده ها  و… اشاره نمود. این نرم افزار بسیار کاربردی و قدرتمند را شما عزیزان میتوانید از آرمان دانلود با لینک مستقیم و رایگان دریافت کنید .

امکانات و مزایا Gilisoft Full Disk Encryption :

– رمزگذاری کامل دیسک

– احراز هویت قبل از بوت

– تضمین تنها دسترسی کاربران مجاز به نقطه پایانی

– پشتیبانی از رمزگذاری دیسک USB

– رابط کاربری آسان

+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت gilisoft مراجعه کنید.

شرکت سازنده: gilisoft
قیمت: 49.95 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2.92 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

برای استفاده از فایل های کرک به نکات زیر توجه کنید :

1- برای استفاده از کرک ، باید فایل های موجود در فولدر کرک را در مسیر نصب نرم افزار قرار داده و نرم افزار را اجرا کنید

2- برای استفاده از Patch ، باید فایل Patch را در مسیر نصب نرم افزار قرار داده و فایل Patch رو اجرا کنید و روی گزینه Patch کلیک کنید.

3- برای استفاده از Loader باید Loader را در مسیر نصب نرم افزار قرار بدید و برای هر بار اجرای نرم افزار باید Loader را اجرا کنید.

4- برای استفاده از KeyGen باید نرم افزار را اجرا کنید و بعد به قسمت رجیستر کردن نرم افزار وارد بشید ، فایل Keygen را اجرا میکنید و سریال تولید شده را در قسمت رجیستر کردن نرم افزار وارد میکنید.

5- فایل کرک ممکن است توسط آنتی ویروس شما بعنوان ویروس شناخته شده و پاک شود ، به همین منظور موقتا آنتی ویروس خود را هنگام کرک کردن نرم افزار خاموش کنید .

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

متن انگلیسی

Gilisoft Full Disk Encryption software is useful for encoding various sectors including hard disk drives and flash memory is the system. This powerful program to create a virtual encrypted all the information you can protect your system against potential threats. Your use of this program and the program it is powerful algorithms can even different parts of the system such as CD / DVD encryption system’s RAM.

 

اشتراک گذاری در