آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Photomatix اگز شما جزو افرادی هستید که از دوربین عکاسی زیاد استفاده مینماید این برنامه زیاد به کار شما می آید و میتوانید به ویرایش کردن عکس ها و همینطو ر تنظیم کردن نور آنها و همینطور نور فلش مخصوص دوربین که موجب خرابی عکس ها میشود استفاده نمایید که این برنامه ابزارهای قدرتمندی برای ساختن تصاویر HDR میباشد که این برنامه دارای ویژگی هایی برای کنترل کردن عکس ها و گرفتن بهترین خروجی بهینه میباشد که میتوانید نوردهی دادن در قسمت های مختلف عکس را از ویژگی های این برنامه دانست.

Photomatix

Photomatix : Update September 29, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Photomatix :
_ امکان Preview بهتر در هنگام Tonemapping و قابلیت پردازش دسته ای
_ قابیلت انطباق بهتر تصاویر و توانایی کاهش آثار جانبی در تصاویر HDR
_ امکان کار سریعتر با فایل های بزرگ و قابلیت ذخیره سایه روشن ها
_ توانایی کاهش نویز و امکان ساخت تصاویر برفی
_ قابلیت Exposure Blending: در این حالت به سهولت می‌توان بدون ساخت تصاویر HDR واقعی، تنها ترکیبی از قسمت های مختلف نوردهی، در عکس‌های مختلف ایجاد کرد.
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت MultimediaPhoto SARL مراجعه کنید.

شرکت سازنده: MultimediaPhoto SARL
قیمت: 99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 33.24 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Photomatix  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Photomatix Photomatix Photomatix Photomatix

متن انگلیسی

Photomatix is a program that will extend the dynamic range of digital photographs or scanned films. If you have ever shot a high contrast scene, you probably know the problem blown out highlights and loss of contrast in shadows. Photomatix offers two ways to solve this problem: – Exposure Blending: Merge differently exposed photographs into one image with increased dynamic range. – Tone Mapping: Reveal highlights and shadows details in an HDR image created from multiple exposures. The tone mapped image is ready for printing while showing the complete dynamic range captured

اشتراک گذاری در