آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

25.3 مگابایت

6 بازدید

CompanionLink برنامه ای بسیار قدرتمند است که با استفاده از آن میتوانید به هماهنگ سازی کردن انواع تلفن های همراه و همینطور تبلت ها بپردازید که با انواع دستگاه های مختلف و برنامه ها سازگاری داشته و اکانت های مختلف مانند Google ،Exchange و Office 365 Cloud را پشتیبانی میکند.میتواند اطلاعات روی دستگاه مورد نظر شما مانند شماره تماس ها و همینطور لیست مخاطب ها و تقویم ها و انواع یادآور ها هماهنگ سازی نماید و همینطور مینوانید با انواع پایگاه های مختلف مانند GoldMine ،Google ،GroupWise و Microsoft Outlook هماهنگ سازی را انجام دهید.

CompanionLink

CompanionLink : Update February 21, 2019

 

قابلیت های نرم افزار CompanionLink :
_ هماهنگ سازی تلفن همراه و تبلت با انواع دستگاه ها، سرویس ها و نرم افزار ها
_ پشتیبانی از انواع موبایل و تبلت
_ قابلیت تبادل داده با اکثر رایانه های شخصی
_ همگام سازی بیش از پنج دستگاه
_ تبادل اطلاعات با استفاده از USB ،WiFi یا Cloud
_ سازگار با انواع سیستم عامل ها
_ قابلیت هماهنگ سازی داده ها با پایگاه های داده مبتنی بر وب
_ رابط کاربری ساده با کاربرد آسان
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت CompanionLink Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: CompanionLink Software
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 25.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود CompanionLink  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

CompanionLink CompanionLink CompanionLink CompanionLink

متن انگلیسی

CompanionLink will synchronize your PC data to your Phone and Tablet. We specialize in Contact, Calendar, Task and Memo sync. Sync Outlook categories, tasks, notes, calendar, and contacts to iPhone, iPad, and iPod touch. You do not need iTunes, iCloud, or Exchange. USB, WiFi, Cloud sync You choose how to sync data. Get unparalleled data security with USB. Cloud automates sync across all your devices. WiFi uses your home/office network when you are in range.

اشتراک گذاری در