آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی » نرم افزار طراحی

286.60+262.44 مگابایت

922 بازدید

RhinoCAM با استفاده از این میتواند به مدل سازی راینو و همینطور یه ویژگی های که ویژوالCAM است اشاره نمود که برای مدل سازی کردن ماشین های کاری و همینطور سی ان سی به کار میرود رابط کاربری در این برنامه باعث آسانی در کار میشود و با استفاده از این میتوانید تغییر در مدل های هندسی و همینطور ها مش ها ایجاد کنید که این کار به صورت هماهنگ و یکپارچه انجام میشود و همینطور میتوانید فرایند های ماشین های کاری مانند سوراخ کردن و یا چرخاندن و.. را انجام دهد.

RhinoCAM

RhinoCAM : Update January 22, 2019

 

قابلیت های نرم افزار RhinoCAM :
_ هماهنگی کامل با Rhinoceros
_ دارای تمامی ویژگی های نرم افزار VisualCAM
_ پشتیبانی از تمامی فرایند های ماشین کاری و CNC
_ رابط کاربری ساده و کاربردی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت MecSoft Corporation مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود RhinoCAM for Rhino6 x64  |  لینک کمکی
دانلود RhinoCAM for Rhino5 x64  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: MecSoft Corporation
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 286.60+262.44 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

RhinoCAM RhinoCAM RhinoCAM RhinoCAM

متن انگلیسی

RhinoCAM is a Computer Aided Machining (CAM) plug-in for CNC that runs completely inside of Rhinoceros 5.0. This plug-in is a general purpose machining program targeted at the general machinist. RhinoCAM marries the power of Rhino’s freeform modeling with the legendary machining capabilities of VisualCAM to bring you a product of unrivaled capability for free form surface machining. With the seamless user interface, selection and display integration RhinoCAM acts and feels like you are working with Rhino when creating your cutter paths. RhinoCAM is fully associative to any geometry changes within Rhino. RhinoCAM includes modules for MILL, TURN, NEST, and ART to address specific needs of various CNC manufacturing processes..

اشتراک گذاری در