آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

iMindMap با استفاده از این برنامه میتوان به رسم کردن نقشه های ذهنی پرداخت که کاربرد های زیادی داشته و این برانمه امکانات و ابزارهای بسیار زیادی را برای کشیدن آن در اختیار ما قرار میدهد . این بنرامه ای بسیار خوش دست و کاربردی است که با استفاده از این بنرامه میتوانید به آسانی و همینطور به سرعت بسیار زیادی بتوانید نقشه های ذهنی خودتان را به صورت گرافیکی در بیاورید که بتوانید تفهیم را بالا برده و همینطور میتوانید مشکلات بسیار زیادی که در زمینه ی تجزیه و تحلیل وجود دارد را با استفاده از این برنامه از بین ببرید.

iMindMap

iMindMap : Update February 22, 2019

 

قابلیت های نرم افزار iMindMap :
_ نقشه‌ها ، دیاگرام‌ها و فلوچارت‌ها و اشکال گرافیکی از پیش ساخته‌شده
_ کمترین افت کیفیت را در بزرگنمایی‌ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Buzan Online مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Buzan Online
قیمت: 62.00 Free (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 420 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود iMindMap  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

iMindMap iMindMap iMindMap iMindMap

متن انگلیسی

iMindMap is feature-rich software utility that sports a highly interactive interface and intuitive features for creating mind maps, which can help you better manage ideas and tasks, even throughout group brainstorming sessions. The app takes quite a while to load the working environment at the first run. It comes packed with a help documentation and video tutorials on how to use its features to your best interest. A project can be started from scratch or you can choose a template from a wide array of options, organized into general, personal, educational, business and 3D enhanced categories.

اشتراک گذاری در

۲ ديدگاه بر روی این پست نوشته شده است.

  1. سلام نسخه نرم افزار نقشه ذهنی iMindMap Ultimate 11 خیلی وقته که منتشر شده اما شما هنوز فقط نسخه ۱۰ رو گذاشتین. لطفا در صورت امکان حتما نسخه ۱۱ رو همراه با کرک منتشر کنید خیلی امکانات خوبی براش اضافه شده لطفا پاسخ رو در همینجا یا ایمیلم بدین ممنون میشم. منتظر پاسختون هستم

    یعثوب 31 آگوست 2019 در 12:35

    1. در حال حاظر همین ورژن بصورت کرک شده در دسترس هست

      مدیر 1 سپتامبر 2019 در 23:05