آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

O&O DiskRecovery از این برنامه میتوان برای یافتن و همینطور بازیابی کردن فایل هایی که از سیستم پاک شده است میتوان استفاده نمود که این برنامه به صورت سکتور به سکتور دیسک ها و کارت های حافظه و دوربین های دیجیتال و در واقع همه ی رسانه هایی که برای ذخیره ی فایل مورد استفاده قرار میگیرد را بررسی کرده و میتواند آنها را بازیابی نمایید و همینطور میتوان فایل هایی که حتی از سطل زباله نیز پاک شده است را بازیابی نمایید و توانایی بازیابی برای دیسک هایی که فرمت کرده اند را نیز دارا میباشد.

O&O DiskRecovery

O&O DiskRecovery : Update April 10, 2019

قابلیت های نرم افزار O&O DiskRecovery :
_ جستجوی سریع فایل ها و هارد دیسک و سرعت بالا در اسکن و بازیابی
_ امکان جستجوی سریع پارتیشن های آسیب دیده و فرمت شده
_ دارای Wizard پیشرفته برای جستجو و بازیابی
_ تشخیص بیش از ۳۵۰ نوع فایل و ۳۰۰ پسوند فایل
_ پشتیبانی از تمام هارد دیسک ها، درایوهای قابل تغییر، کارت مموری مانند USB و دوربین های دیجیتالی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت O&O Software GmbH مراجعه کنید.

شرکت سازنده: O&O Software GmbH
قیمت: 99.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 8.36 + 8.53 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و از منوی آبشاری موجود، نام نرم افزار را انتخاب کنید سپس در قسمت نام و کمپانی آن، نام های دلخواهی را وارد کرده و سپس بر روی دکمه ی Generate کلیک کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

O&O DiskRecovery O&O DiskRecovery O&O DiskRecovery O&O DiskRecovery

متن انگلیسی

O&O DiskRecovery searches for and reconstructs deleted or lost data! The clear Wizard guides you step-by-step through the data rescue. O&O DiskRecovery 6 supports all popular file formats and scans every sector of the hard disk, the memory card or the digital camera for lost files. Furthermore, O&O DiskRecovery will also locate and restore data even if the drives have already been formatted or destroyed.

اشتراک گذاری در