آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

EasyRecovery Professional  نرم افزاری محبوب و قدرتمند برای بازیابی اطلاعات از دست رفته بر روی سیستم می باشد. گاه ممکن است به دلایل ساده ای چون قالب بندی نادرست یک دیسک و یا حمله ویروس یه فایل حذف شده باشد, که با این برنامه براحتی این نوع موارد قابل بازیابی میباشند. همچنین اگر سیستم شما به دلایلی بوت نمی شود برنامه EasyRecovery Professional با ایجاد یه دیسک بوت امکان بازیابی فایل های از دست رفته تان فراهم می کند تا به بررسی مشکل بپردازید. نرم افزار EasyRecovery Pro بیش از ۲۲۵ نوع فایل مختلف را برای بازیابی پشتیبانی می کند. بازیابی از پارتیشن های FAT و NTFS, دیسک های سخت IDE/ATA/EIDE و SCSI, فلاپی دیسک و دیسک های جانبی از دیگر ویژگی های این نرم افزار محسوب میشود. نرم افزار پیش رو قابلیت بازیابی فایل های فشرده و سند های آفیس را نیز دارا میباشد. هم اکنون می توانید آخرین ورژن نرم افزار EasyRecovery را به صورت رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

EasyRecovery

EasyRecovery : Update October 22, 2018

 

ویژگی های نرم افزار EasyRecovery :
–  امکان بازیابی فایل های حذف شده به خاطر حمله ویروس
–  تعمیر فایل های خراب شده به علت نواسانات برق
–  تعمیر فایل های خراب شده سیستم فایل
–  فرمت رسانه های و برنامه های کاربردی روی FDISK
–  امکان بازیابی بیش از ۲۲۵ نوع فایل و تعمیر فایل های خراب بوت
+  جهت کسب اطلاعات بیشتر به EasyRecovery مراجعه کنید

شرکت سازنده: Kroll Ontrack
قیمت: 499.00 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:21.89 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

با استفاده از فایل کرک موجود در فایل دانلود شده می توانید نرم افزار را به صورت دائمی کرک کنید. برای این کار به مراحل زیر توجه و آن ها را به ترتیب انجام دهید:
–  نرم افزار را دانلود و سپس اقدام به نصب آن کنید.
–  محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار (مراجعه به نکات) کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.
–  نرم افزار را اجرا کنید و از آن بدون محدودیت بهره ببرید.

نکات:
–  محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
–  در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
–  در ویندوز ۷ و ۸: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

EasyRecovery S1 EasyRecovery S4 EasyRecovery S3 EasyRecovery S2

متن انگلیسی

EasyRecovery Professional is a popular and powerful software to recover lost data on the system. Sometimes it may be a simple reasons such as incorrect formatting a disk or a virus attack a deleted file, which works with easily recoverable items of this type. Also, if your system is not bootable for some reason EasyRecovery Professional program with the creation of a boot disk cannot be restored to your lost files and provides up to examine the problem. EasyRecovery Pro software over different file type to retrieve 225. Recovery from NTFS and FAT partitions, hard drives IDE/ATA/EIDE and SCSI, floppy disks, and the other side of the disc features of this software. Ahead software the ability to retrieve compressed files and Office document having also. You can now have the latest version of EasyRecovery software to download for free from the site ideal.

اشتراک گذاری در