آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

R-Undelete نرم افزاری بسیار قوی است که برای بازیابی اطلاعات از دست رفته مورد استفاده قرار میگیرد که تمامی نسخه های ویندوز را پوشش میدهد و فایل های سیستمی مختلفی را میتواند از درایو های مختلف بازنمایی نماید و همینطور میتواند اطلاعاتی که توسط ویروس ها از بین رفته اند و همینطور از سطل آشغال نیز پاک شدن را بازیابی نمایید و همینطور اگر سیستم را فرمت کرده یا پارتیشن ها را نیز تغییر داده باشید نیز این بازیابی امکان پذیر است و همینطور هارد های بدسکتور را نیز میتواند بازیابی نماید.

R-Undelete

R-Undelete : Update February 19, 2019

 

قابلیت های نرم افزار R-Undelete :
_ بازیابی اطلاعات از دست رفته در اثر فعالیت های مخرب ویروس
_ بازیابی اطلاعات از رست رفته در اثر فرمت یک درایو
_ بازیابی اطلاعات از دست رفته پس از فرمت کل سیستم و تغییر پارتیشن بندی
_ بازیابی اطلاعات از هارد دیسک های دارای بدسکتور
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
_ کاربرد سریع و آسان و قابلیت پیش نمایش فایل ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت R-tools technology Inc مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود R-Undelete  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: R-tools technology Inc
قیمت: 54.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 78.6 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

R-Undelete R-Undelete R-Undelete R-Undelete

متن انگلیسی

R-Undelete is an inexpensive, easy-to-use but powerful file recovery and undelete solution for FAT, NTFS, NTFS5, and Ext2FS file systems. R-Undelete lets you undelete files on any valid logical disks visible by the host OS. After the program scans the selected drive, you can select the files to be restored from an easy to understand tree view that marks deleted files in red. R-Undelete is easy-to-use but powerful file undelete solution for FAT and NTFS file systems. R-Undelete can undelete files on any valid logical disks visible by the host OS when files were: removed without Recycle Bin; removed by virus attack or power failure; removed when Recycle Bin has been emptied.

اشتراک گذاری در