آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Ashampoo HDD Control نرم افزاری برای بالا بردن کارائی مربوط به هارد دیسک ها میباشد که هارد دیسک ها در برابر انواع خطر های احتمالی و .. یا انواع پارازیت ها حفظ مینماید و میتوانید به یکپارچه سازی و همینطور مراقبت از ان بپردازید و این برنامه بر اساس نوع درایوری که وجود دارد اطالاعاتی در مورد نسخه و همینطور تعداد پارتیشن ها و .. میدهد و برای مراقبت کردن از هارد میتوانید به حذف کردن و سازماندهی اطلاعات و داده هایی که روی هارد دیسک وجود دارند بپردازند و میتوانید با این کار عمل یکپارچه سازی با سیستم را اجرا نمایید.

Ashampoo HDD Control

Ashampoo HDD Control : Update February 19, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Ashampoo HDD Control :
_ ارائه ی اطلاعات درباره ی شماره سریال، بد سکتور، کش و … موجود بر روی هارد
_ گزارش دائمی از دما و عملکرد وHelp حساس به متن و دقیق
_ نمایش فایل های SMART موجود با جزئیات
_ نمایشگر دما به صورت درجه ی سلسیوس و فارنهایت
_ واسط کاربری با نمای رنگی و قابل کنترل
_ قابلیت به روز رسانی نرم افزار به سادگی و اتوماتیک
_ قابلیت clean-up سریع و قدرتمند دیسک
_ یکپارچه سازی تمام خودکار دیسک
_ یکپارچه سازی از طریق الگوریتم حداقل برخورد با کارایی سیستم
_ یکپارچه سازی همزمان تمام درایو ها
_ قابلیت انتخاب نوع پکپارچه سازی(سریع، معمولی، هوشمندانه)
_ گزینه های قابل نتظیم و با ساختار
_ قابلیت تعریف استثنا به صورت خودکار و دستی
_ پشتیبانی از اخرین نسخه ی مرورگر هایی چون Firefox ،Internet Explorer ،Opera
_ رنج وسیعی از گزینه های قابل تنظیم برای رفع نیاز کاربر
_ قابلیت نظارت، ارائه ی گزارش و آنالیز نواقص احتمالی
_ گزارش موقعیت عملکرد و صحت هارد دیسک
_ هشدار ایمیل در صورت امکان رخداد نقص در هارد
_ ارتباط مسقیم با لاگ های ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت ashampoo GmbH and Co KG مراجعه کنید.

شرکت سازنده: ashampoo GmbH and Co KG
قیمت: 11.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 17.00 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Ashampoo HDD Control  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Ashampoo HDD Control Ashampoo HDD Control Ashampoo HDD Control Ashampoo HDD Control

متن انگلیسی

Ashampoo HDD Control is therefore ideally suited to boost the performance of your drive, guard against disk failure and remove clutter from your hard drives, while performing all three functions of monitoring, maintenance and defragmentation. Monitoring: The software supports all commonly available IDE and serial ATA drives. Devices connected to the system via USB, firewire or RAID controller often do not support this function. Based on the type of drive in use, Ashampoo provides the user with all important facts and information, including the firmware version, cache size, number of configured partitions, drive space and current temperature. In the final report, the program also provides information on the health and performance of the hard drive.

اشتراک گذاری در