آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Easy Web Extract از این برنامه برای کارکردن با اینترنت به صورت کاملا ساده استفاده میشود که میتوان به صوت آفلاین صفحات وب را مشاهده نمود .در واقع این برنامه محتویات وب سایت ها را استراخ کرده محتویات شامل لینک ها و عکس ها و فایل های مختلف و درون یک پروژه ذخیره کرده و اجازه میدهد تا به صورت یک پروژه ساختار وب سایت مورد نظر خودتان را سیو کنید به صورتی که دیگر لازم نباشد برای خواندن اطلاعات وارد ان سایت شوید . رابط کاربری این برنامه بسیار ساده بوده و نیاز به دانش خاصی ندارد.

Easy Web Extract

Easy Web Extract : Update August 18, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Easy Web Extract :
_ دریافت یکباره ی تمام مطالب وب سایت
_ استخراج داده ها به صورت Excel (CSV), Text (TXT), HTML, XML file, Microsoft Access, SQL, MySQL
_ جمع آوری دیتا از وب سایت های محافظت شده با پسورد
_ رابط کاربری با استفاده آسان و سرراست
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Web2Mine مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Web2Mine
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 9.9 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Easy Web Extract Easy Web Extract Easy Web Extract Easy Web Extract

متن انگلیسی

Easy Web Extract. An easy-to-use web scraping tool to extract content (text, url, image, files) from web pages and transform results into multiple formats just by few screen clicks. No programing required. No more sickly manual copy & paste -Free yourself to save your money from several tiring hours of copy-and-paste web content from thousands of pages. Easy Web Extract is the best web scraper software for web data extraction fitting to any demand. Our web scraper does extracting any listed information in any pattern and then you can export scraped results to multiple data formats for both offline and online purposes

اشتراک گذاری در