آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Incomedia WebSite X5 امروزه یکی از مسئله هایی که مورد توجه بسیاری از کاربران است مسئله ی طراحی سایت است که برای یادگیری نیازمند گذراندن دوره های تخصصی بسیاری زیادی میباشند اما با استفاده از این برنامه میتوانید در زمان بسیار کم و در طی ۵ مرحله سایت مورد نظر خود را که سایتی کامل است را طراحی کنید که این برنامه ۴۳ قالب از پیش تعیین شده دارد که میتوانید از این قالب های استفاده نمایید .این بنرامه محصولی از شکرت بزرگ Incomedia است.

Incomedia WebSite X5

Incomedia WebSite X5 : Update February 20, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Incomedia WebSite X5 :
_ دارای قالب های مختلف جهت ساخت وب سایت
_ قابلیت ساخت صفحه اصلی و صفحه های دیگر وب سایت
_ امکان ساخت منو و قرار دادن کلید ها و عکس های پس زمینه
_ امکان قرار دادن موسیقی در زمینه سایت
_ امکان قرار دادن موتور جستجو در وب سایت
_ امکان ذخیره سازی وب سایت
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Incomedia مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Incomedia
قیمت: 87.07 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 322 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Website X5  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- دسترسی به اینترنت را غیرفعال کنید.
2- برای نصب نرم افزار اقدام کنید.
3- بعد از نصب نرم افزار در فایروال سیستم دسترسی نرم افزار به اینترنت را غیرفعال کنید. (دسترسی فایل های imRegister.exe و WebSiteX5.exe را به مسدود کنید)
4- فایل موجود در پوشه Keygen را اجرا کنید و با انتخاب Evolution v12/Professional و سپس وارد نمودن یک آدرس ایمیل دلخواه، با استفاده از Generate به تولید کد فعال سازی بپردازید.
5- برنامه را اجرا کنید و کد تولید شده توسط keygen را در پنجره لایسنس وارد کنید، هنگامی که در برنامه پیغام Failed to Connect ظاهر شد در حالیکه کلید Ctrl را فشار می دهید بر روی Next کلیک کنید، در پنجره جدید کد Unlock code را که توسط keygen تولید شده است وارد کنید.
6- به روزرسانی خودکار نرم افزار را از تب Preferences غیرفعال کنید.

ممکن است هنگام اجرای نرم افزار با نمایش Not registered مواجه شوید ولی به آن توجه نکنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Website X5 Website X5 Website X5 Website X5

متن انگلیسی

WebSite X5 is the most versatile and complete software around for creating attractive and functional websites, blogs and online stores that display perfectly on desktops, tablets and smartphones. You don’t need programming skills. It’s easy to use, with lots of exciting features so you can create websites that adapt automatically to all screen sizes. Create websites, Blogs and responsive E-commerce sites, optimized for Search Engines which also include an App.

اشتراک گذاری در