آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

نرم افزار » نرم افزار کاربردی » درایور

1.30 مگابایت

29 بازدید

DriverFinder نرم افزاری بسیار قوی و حرفه ای برای پیدا کردن فایل های مربوط به دراور های سخت افزار است که برای جستجو کردن درایور ها مفید بوده و امکان جستجو کردن را به شما میدهد که سرعت آن را افزایش میدهد و که برای زمانی که سی دی آپیدت مربوط به نرم افزار خود را ندارید میتوانید با توجه به اتصال های مربوط به اینترنت آن فایل های مربوط را پیدا کرده و در اختیار قرار میدهد که دارای بانک اططلاعاتی بسیار قوی است که برای انواع سخت افزار هامفید است و همینطور از درایور ها میتواند بک آپ تهیه کند.

DriverFinder

DriverFinder : Update February 11, 2019

 

قابلیت های نرم افزار DriverFinder :
_ دریافت نامحدود درایورها , استفاده از تکنولوژی ویژه برای آپدیت درایورها
_ دیتابیس غنی از درایورهای جدیدو سرعت بالا در دریافت درایورها
_ قابلیت دانلود درایور مرتبط با ویندوز شما
_ سازگار با نسخه های مختلف ویندوز و پشتیبان گیری از درایورها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت DeskToolsSoft.com مراجعه کنید.

شرکت سازنده: DeskToolsSoft.com
قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.30 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید و با شماره سریال های 11111 یا 1111 نرم افزار را فعال نمایید.* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

DriverFinder DriverFinder DriverFinder DriverFinder

متن انگلیسی

DriverFinder is a program that enables you to download the latest drivers for your system. It can be easily handled, even by first-time users. The interface of the tool is clean and intuitive. Upon program initialization, DriverFinder automatically performs a scan job on your computer. Once it is done, you can check out a list of outdated drivers, along with the descriptions, current and the latest versions. Downloading the new drivers can be easily done with the simple click of a button.

اشتراک گذاری در