آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

MAPublisher این برنامه دارای بیش از ۵۰ نوع ابزار های مختلف برای نقشه کشی است که این نقشه ها را در اختیار کاربر ها قرار میدهد و همینطور داده های که به صورت GIS است را با فرمت های مختلف مانند Esri MapInfo ،FME Desktop ،AutoCAD و Google در نرم افزار خود وارد نماید و همینطور با فرمت های مختلفی مانند HTML5 ،Flash و PDF ذخیره میکند و همینطور یکی دیگر از رفتارهایی که در این نرم افزار وجود دارد پشتیبانی کردن از فایل های Esri ،ArcGIS و ArcMap document میباشد.

MAPublisher

MAPublisher : Update February 13, 2019

 

قابلیت های نرم افزار MAPublisher :
_ دارای الگو های از پیش تنظیم شده برای ترسیم نقشه ها
_ امکان وارد و ذخیره نمودن فایل های PDF حاوی داده های مکانی
_ قابلیت نقطه گذاری بر روی نقشه ها برای نمایش موقعیت های مختلف
_ ایجاد خروجی با فرمت های HTML5 ،Flash و PDF
_ امکان برقراری ارتباط با پایگاه داده نرم افزار های Esri ،File geodatabase و ArcSDE servers
_ قابلیت جستجو در نقشه و ویرایش آن ها و امکان افزودن توضیحات به نقشه
_ امکان وارد نمودن و ذخیره داده های GIS وخودکار سازی تنظیمات برای نمایش تصاویر
_ امکان پردازش همزمان چندین نقشه ودارای ابزاری اندازه گیری و راهنمای نقشه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Avenza Systems مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود MAPublisher  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Avenza Systems
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 380 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MAPublisher MAPublisher MAPublisher MAPublisher

متن انگلیسی

MAPublisher cartography software seamlessly integrates over fifty GIS mapping tools into the Adobe Illustrator environment to help you create maps the way you want, how you want. Import the most widely used GIS data formats, including those from Esri, MapInfo, FME Desktop, AutoCAD, Google and the U.S. Government. Export data to a wide variety of standard GIS formats including the ability to export documents to geospatial PDF and take them mobile with the PDF Maps iOS app. See all MAPublisher supported formats. All GIS data attributes and geographic parameters are maintained and editable. Use MAPublisher tools to create, query, and select features and attributes.

اشتراک گذاری در