آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Spriter این برنامه به همه ی کاربران اجازه ی ساختن انیمیشن ها به صورت دوبعدی با استفاده کردن از تکنین مدولار را میدهد . انیمیشن های سنتی باید فریم هایشان با دست طراحی شوند اما این نرم افزار بر خلاف انیمیشن های سنتی بوده و قطعه ها به صورت انفرادی ساخته شده اند و همینطور دارای یک جدول زمانی میباشند و میتوانید آنها را ویرایش کرده یا اینکه آنها را چرخش دهید و همینطور ساختن انیمیشن در این برنامه بسیار ساده بوده و همینطور به سرعت قابل انجام است و بسته های مربوط به انیمیشن های بزرگ و همینطور هنری و جنگی را فراهم نموده است.

Spriter

Spriter : Update August 14, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Spriter :
_ ایجاد انیمیشن به آسانی و به سرعت
_ دارای شخصیت های انیمیشنی
_ رابط کاربری مناسب و ایجاد انیمیشن های دو بعدی
_ بدون نیاز به داشتن اطلاعات زیادی برای ساخت انیمیشن
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت BrashMonkey مراجعه کنید.

شرکت سازنده: BrashMonkey
قیمت: 59.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 37.32 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Cyotek Spriter Cyotek Spriter Cyotek Spriter Cyotek Spriter

متن انگلیسی

Spriter makes it easy for anyone, regardless of experience, to create 2D game animations using a technique called Modular Animation.Unlike traditional animation which requires each frame to be hand-drawn, Spriter animations are made of individual sprite pieces; these pieces can be rotated, transformed, and tweened along an animation timeline. This allows you to quickly create great looking animations in a fraction of the time while requiring significantly less art.Spriter also takes advantage of skeletal animation. Create a skeleton using the bone tool, attach images to each bone, and finally animate the bones with Spriter’s vast array of user-friendly animation tools.

اشتراک گذاری در