آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

Max Recorder این نرم افزار بسیار ساده و در عین سادگی بسیار کاربردی است که میتواند از فیلم ها و کلیپ ها حتی به صورت آنلاین و همینطور برنامه هایی که در اینترنت وجود دارد یا هنگام پخش مدیا های مختلف مخصوص سیستم یا از یوتیوب یا سایت های مختلف و.. صداهایشان را ضبط نماید و آنها را فرمت های مختلفی مانند mps تغییر دهید و هرصدایی که از سیستم به گوش میرسد را ضبط میکند و میتوانید در جاهای مختلف مانند iTunes آنها را به اشتراک بگذارید.

Max Recorder

Max Recorder : Update August 14, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Max Recorder :
_ رابط گرافیکی و کارکرد ساده وضبط صدا با کیفیت بالا
_ جدا سازی خودکار صدا های ضبط شده
_ ذخیره و اشتراک فایل خروجی به صورت mp3 یا iTunes
_ اکولایز خودکار صدا های ضبط شده برای بهبود کیفیت
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Silver Vine مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Silver Vine
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.27 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Max Recorder Max Recorder Max Recorder Max Recorder

متن انگلیسی

Max Recorder is a software application which was developed in order to aid individuals in recording audio streams from the Internet, your hard drive or any connected device, with just a click of the button. Record online music videos, internet radio, webcasts and all PC media players. Record YouTube, Spotify and Pandora directly to MP3 files or to iTunes and your …

اشتراک گذاری در