آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

16.76+14.54 مگابایت

627 بازدید

WinNc از این برنامه میتوانید برای کپی کردن و همینطور منتقل کردن و در واقع مدیریت فایل استفاده میشود .این برنامه گزینه های مختلفی دارد و برای مدیریت کردن فایل های مربوط به ویندوز ۷ و ۸ استفاده میشود و میتوانید فایل های مختلفی مانند WAV به MP3 را به فایل های مختلفی مانند JPEG ،GIF ،BMP ،TGA ،WMF ،PCX ،WAV ،FLC ،DOCS ،XLS HTML ،MID ،AVI، تبدیل کنید و همینطور این برنامه به قسمت های مختلفی مانند Recycle Bin و Control Panel دسترسی دارد و میتوانید فشرده سازی در این برنامه را انجام دهید.این نرم افزار محصولی از شرکت Winnc میباشد.

WinNc

WinNc : Update August 24, 2019

 

قابلیت های نرم افزار WinNc :
_ قابلیت نمایش داخل WinNC برای مشاهده فایل های انتخاب شده در پنل های دیگر
_ قابلیت دسترسی سریع به Recycle Bin و Control Panel و … تنها با یک کلیک
_ قابلیت نمایش فایل های JPEG ،GIF ،BMP ،TGA ،WMF ،PCX ،WAV ،FLC ،DOCS ،XLS ،HTML ،MID ،AVI
_ توانایی تبدیل فایل های WAV به MP3 و امکان هماهنگ سازی
_ امکان قرار دادن رمز بر روی فایل ها و قابلیت محاسبه سایز
_ قابلیت ویرایش فایل های متنی و امکان ضبط فایل ها در CD یا DVD
_ پشتیبانی از زبان های مختلف و قابلیت ساخت Backup
_ قابلیت ساخت فایل های MP3 playlist و توانایی فشرده سازی wav به mp3
_ قابلیت جداسازی و چسباندن فایل ها و امکان ساخت فایل های دسته ای
_ امکان انتقال فایل های بزرگ داخل فلاپی یا ایمیل
_ توانایی ساخت فایل خود استخراج از یک فایل زیپ
_ قابلیت فشرده سازی فایل ها توسط ZIP, .ARJ, .LZH, .RAR, .CAB, .LHA , .GZ (MSCOMPRESS) .PAK, .ACE
_ قابلیت اتصال به درایوهای شبکه و قابلیت فرمت کردن دیسک
_ توانایی جستجو و کشف فایل ها و قابلیت مقایسه دو فایل متنی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Dunes MultiMedia مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلودهمراه باکرک WinNc x86  |  لینک کمکی

دانلودهمراه باکرک WinNc x64  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Dunes MultiMedia
قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 16.76+14.54 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

WinNc WinNc WinNc WinNc

متن انگلیسی

WinNc is a file manager for Windows that replaces the use of the existing Windows Explorer. Developed by a small Dutch multimedia company called Dunes MultiMedia, WinNc uses the same key shortcuts and the same mouse functionality as a well-known DOS file manager, Norton Commander. WinNc gives you direct drag-and-drop access to servers, network neighborhoods and other network computers in the double-pane interface, each of which function independently. In addition to standard file-management functions such as formatting, copying, moving, deleting and editing files, WinNc lets you view inside compressed files as if they were directories (it allows you to split, encrypt and FTP files, too). WinNc can view JPEG, GIF, BMP, TGA, WMF, PCX, WAV, FLC, DOCS, XLS, HTML, MID and AVI files.

اشتراک گذاری در