آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

ChequePRO شرکت ها و بانک های مختلف برای حساب رسی کردن باید چک هایشان را به سادگی نوشته و همینطور آنها را به اندازه ای که میخواهند چاپ نمایند این برنامه این کارها را انجام داده و میتوانید اطلاعات مورد ظرتان را وارد یا آنها را ویرایش کنید و همینطور خیالتان را آسوده سازید که این نرم افزار تمامی این کار ها را به صورت خودکار انجام داده و به صورت اتوماتیک اطلاعات مشتری ها را ضبط نموده و همینطور گزارش هایی بر حسب تاریخ ایجاد مینماید و میتواند کوپن های مربوط به پرداخت را نیز به چاپ برساند.

ChequePRO

ChequePRO : Update August 12, 2016

 

قابلیت های نرم افزار ChequePRO :
_ پشتیبانی از بانک ها و چک های کشور های مختلف
_ پشتیبانی از واحد پولی و سیستم بانکی ایران
_ پشتیبانی از طیف وسیعی از پرینتر ها
_ طراحی و ویرایش به صورت WYSIWYG
_ ساخت طرح چک متناسب با چک بانکی
_ حذف اشتباهات املایی و تفاوت بین ارقام و حروف مبلغ
_ جلوگیری از دستکاری چک چاپ شده توسط سایرین
_ دارای بیش از ۱۰۰ نمونه قالب چک از بانک های کشورهای مختلف
_ ذخیره گزارش تاریخ صدور، مبلغ وضعیت حساب بانکی و …
_ امکان چاپ دسته ای و همزمان چندین چک
_ ثبت امضای الکترونیکی (دیجیتال) بر روی چک
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت A&B GROUP (Advanced & Best Technologies Pte Ltd) مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود ChequePRO  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: A&B GROUP (Advanced & Best Technologies Pte Ltd)
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 35.81 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- از پوشه کیجن فایل Keygen.exe را به صورت Run as Administrator اجرا نمایید و فایل با نام License.txt را ساخته و در محل دلخواه ذخیره کنید.
3- فایل License.txt ساخته شده را در محل نصب نرم افزار* کپی نمایید.
4- نرم افزار را اجرا کنید و برای وارد شدن به آن از پسورد admin استفاده کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

ChequePRO ChequePRO ChequePRO ChequePRO

متن انگلیسی

ChequePRO Enable thousands of users all over the world to enjoy the simplicity and comfort of cheque writing. Ranging from a single owner company to Corporations, Banks, Auditing Firms, Embassies, etc. Truly International Can be used in any country for any bank ChequePRO is a Cheque Printing software that prints on any size of cheque from any country to a normal office printer. ChequePRO is a Multi-Company, Multi-User, Multi-Bank Account, Multi-Check Book, Multi-Currency and Multi-Language software.

اشتراک گذاری در