آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Magic Partition Recovery با استفاده از اطلاعات آخری که در انواع فایل ها مانند و تعمیر کردن پارتیشن ها و بازیابی فایل هایی که گم شده اند یا اینکه دچار آسیب شده اند مورد استفاده قرار میگیرد و در هر شرایطی که فایل ها موجود باشند آنها را بازیابی میکند و همینطور استفاده کردن از این برنامه به دانش و تخصص خاصی نیاز نداشته و میتوانید عملکرد آن را با استفاده از راهنمای قدم ب قدم دنبال نمایید و از جمله فایل های مختلفی که به بازیابی ان ها میچردازد میتوان به فایل های متنی یا موسیقی یا فیلم ها و فایل های فشرده اشاره کرد .

Magic Partition Recovery

Magic Partition Recovery : Update August 3, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Magic Partition Recovery :
_ بازیابی انواع فایل ها از جمله فایل های سیستم
_ بازسازی انواع پارتیشن های آسیب دیده
_ دو حالت کارکرد کامل و جامع و سریع
_ عملکردی گام به گام همراه با راهنمای قدم به قدم
_ بازسازی انواع دیسک ها و دستگاه های ذخیره سازی
_ پشتیبانی از انواع فایل های مختلف
_ بازسازی ساختار دیسک های آسیب دیده و غیر قابل دسترسی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت East Imperial Soft مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Magic Partition Recovery  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: East Imperial Soft
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13.48 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Magic Partition Recovery Magic Partition Recovery Magic Partition Recovery Magic Partition Recovery

متن انگلیسی

Magic Partition Recovery Undelete files and recover information from damaged, formatted, corrupted and inaccessible disks and solid-state storage media formatted with any version of FAT or NTFS. If you have a disk with deleted partitions or a hard drive covered with bad sectors, is the tool to get! Recover files and folders, repair broken partitions and rebuild corrupted and missing file systems in full auto mode. Featuring both quick and comprehensive analysis modes, Magic Partition Recovery carefully recovers your files and rebuilds the original file system based on information that’s still available.

اشتراک گذاری در