آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

GiliSoft Screen Recorder نرم افزاری بسیار قوی است که برای فیلمبرداری کردن از دسکتاپ و صفحه نمایش مورد استفاده قرار میگیرد در واقع میتوان هرچیزی که روی دسکتاپ هست را مشاهده کنید و همینطور تمامی صداها موقع ضبط کردن فیلم نیز در این برنامه ذخیره شده و به صورت یک فایل فیلم به صورت فشرده ذخیره میشود و میتوانید اعمالی روی این برنامه ایجاد کنید که فقط قسمت هایی از صفحه نمایش فقط فیلمبرداری شود این برنامه کردن به راحتی بوده و میتوان به راحتی از آن استفاده نمود و کار کرد.

GiliSoft Screen Recorder

GiliSoft Screen Recorder : Update July 18, 2019

 

قابلیت های نرم افزار GiliSoft Screen Recorder :
_ قابلیت ضبط هم زمان صدا و تصویر از روی صفحه نمایش
_ امکان تعیین محدوده خاصی برای فیلم برداری
_ استفاده آسان و سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت GiliSoft مراجعه کنید.

شرکت سازنده: GiliSoft
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 23.62 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

GiliSoft Screen Recorder GiliSoft Screen Recorder GiliSoft Screen Recorder GiliSoft Screen Recorder

متن انگلیسی

GiliSoft Screen Recorder Free is a handy utility designed to enable you to record and capture your screen. It captures what you see on screen and what you hear/say simultaneously, and saves them as compressed video file in real-time. It is usually used to create software demos, capture streaming videos and record game plays.

اشتراک گذاری در