آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

79.3 مگابایت

1317 بازدید

DameWare Remote Support این نرم افزار به درد مدیران شبکه و همینطور مدیران آیتی میخورد که میخواهند به کامپیوتر های دیگر از راه دور دسترسی داشته باشند که ابزار های کاربردی فراوانی داشته که به کارها سرعت میبخنشد و میتواند به صور دقیق به یک مدیر شبکه کمک کنید و همینطور با استفاده از یک رابط کاربری زیبا و همینطور راحت امکان دسترسی به قسمت های مختلف سیستم را نیز دارا میباشد و همینطور دستگاه هایی که روی سیستم نصب شده باشند یا برنامه هایی که در حال اجرا میباشند را نیز نشان میدهد که مدیر شبکه نیازی نیست که حتما در شبکه لاگین کند و با استفاده از این برنامه میتواند بدون لاگین شدن استفاده نماید و همینطور هر فایلی را که خواست به اشتراک بگذارد .

DameWare Remote Support

DameWare Remote Support : Update February 15, 2019

 

قابلیت های نرم افزار DameWare Remote Support :
_ عدم نیاز به لاگین شدن در Domain و دارای رابط کاربری با استفاده آسان
_ شامل برنامه های Mini Remote Control و DameWare Exporter
_ قابلیت چندنخی (multi-threaded) برای اجرای کارهای مختلف
_ امکان بررسی سیتم های مختلف درگیر درشبکه و استخراج اطلاعات از آن ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت DameWare Development LLC مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود DameWare  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: DameWare Development LLC
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 79.3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

DameWare DameWare DameWare DameWare

متن انگلیسی

DameWare Remote Support is a powerful application designed to assist the network administrators who need to remotely access and manage other computers. The package includes multiple tools that aim to help you increase your daily activity performance. The DameWare Remote Support (DRS) is the flagship of the suite and allows you to perform most of the network administration tasks. It is designed to access the parameters of remote desktops or laptops from a single interface in order to efficiently provide support to their users.

اشتراک گذاری در