آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

NaturalReader این نرم افزار متن های مختلف را با صدای طبیعی و کاملا واضح برای شما با صدای انسان میتواند بخوانید که از فایل های متنی مختلف در فایل های مختلف مانند Word، صفحات وب، PDF ،text ،rtf و eBook پشتیبانی میکند و با صدایی کاملا واضح آنها را فایل های صوتی تبدیل میکند و میتوانید فایل های مورد نظرتان را به فرمت های مختلفی مانند MP3 و WAV تبدیل کنید که همینطور ویژگی OCR به شما اجازه ی دیجیتالی شدن متن ها را میدهد و از زبان هایی که این نرم افزار پشتیبانی میکند میتوانند به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی اشاره کرد.

NaturalReader

NaturalReader : Update January 28, 2019

 

قابلیت های نرم افزار NaturalReader :
_ تبدیل متن به گفتار و یا فایل های صوتی
_ تبدیل متن های چاپ و پرینت شده به متن های دیجیتالی قابل ویرایش
_ پشتیبانی از فرمت های متنی مانند Word، صفحات وب، PDF ،text ،rtf و eBook
_ تبدیل متن به فایل صوتی با فرمت های MP3 و WAV
_ قابلیت تغییر گوینده و سرعت صدا و تبدیل گروهی چند متن به MP3
_ قابلیت شناور و کوچک کردن پنجره نرم افزار
_ ویرایش ویژگی های برنامه با زبان XML
_ استفاده از آدرس وب در محیط برنامه و خواندن آن
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت NaturalSoft Limited مراجعه کنید.

شرکت سازنده: NaturalSoft Limited
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 47.97 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود NaturalReader  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

NaturalReader NaturalReader NaturalReader NaturalReader

متن انگلیسی

NaturalReader is a text to speech software for Windows. This easy-to-use software with natural-sounding voices can read to you any text such as Microsoft Word files, webpages, PDF files, and E-mails. NaturalReader can also convert any written text into audio files such as MP3 or WAV. 2-6 naturally sounding voices included Paid Versions have a great selection of natural-sounding voices. Text-to-Speech It can convert any written text such as Microsoft Word, webpages, PDF files, and E-mails into spoken words. Convert to MP3 It can also convert any written text into audio files such as MP3 or WAV for your CD player or iPod.

اشتراک گذاری در