آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

0.837 مگابایت

547 بازدید

OpalCalc ماشین حسابی که در ویندوز وجود دارد کارایی بسیار بالایی دارد اما با وجود این کارایی نقص هایی را نیز دارد مانند نتیجه و محاسبات را در یک صفحه نشان داده و همینطور فضایی که برای محاسبه در نظر گرفته میشود بسیار پیچیده و طولانی است و .. . اما این ماشین حساب بسیار کاملی بوده که نقص های ماشین حساب ویندوز را رفع کرده و میتواند از زبان محاوره استفاده کرده و همینطور از متغیر های متفاوت پشتیبانی میکند که به خاطر وجود این امکانات نوعی دفترچه یادداشت نیز برای کاربران استفاده میشود.

OpalCalc

OpalCalc : Update August 4, 2016

 

قابلیت های نرم افزار OpalCalc :
_ پشتیبانی از متن ها و محاسبات چند خطی
_ رابط کاربری گرافیکی قابل تنظیم با طرح های رنگی
_ دارای متغیرها و توابع از پیش ساخته متعدد
_ پشتیبانی از انواع واحد های استاندارد مانند کیلوگرم، متر و …
_ پشتیبانی از انواع واحد های پول با قابلیت تبدیل آن ها
_ پشتیبانی گسترده از تاریخ و زمان و درصد ها
_ امکان استفاده از کامای اعشاری در محاسبات
_ کد نویسی تمام رنگی با قابلیت تنظیم فونت ها و رنگ ها
_ دارای قابلیت زوم، undo و redo
_ امکان ذخیره، بارگذاری و پرینت اطلاعات
_ دارای نحو ه و توابع برنامه نویسی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Skytopia مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود OpalCalc  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: Skytopia
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 0.837 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

OpalCalc OpalCalc OpalCalc OpalCalc

متن انگلیسی

OpalCalc is a easy to use as Notepad or a word processor, OpalCalc allows you to insert natural language as part of the sum, along with multi-line support so you can go back and adjust your previous calculations. Want a tiny footprint on the screen for a single sum? Resize accordingly. Want it to fill the screen for heavy-duty work? OpalCalc can adapt. Featuring a lightweight footprint, on-the-fly calculation as you type, percentages, variable support, hundreds of units and functions, extensive notation support, intuitive design/documentation and much more. Once you’ve tried it, you’ll never want to go back to your ordinary desktop (or PC) calculator again.

اشتراک گذاری در