آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

DENOISE Projects از مهم ترین مشکلات هنگام عکس گرفتن خصوصا در هنگام شب و گرگ و میش و همینطور رویداد های طبیعی و وجود آب و وجود تشعشعاتی از نور باعث وجود نویز در تصاویر میباشد که باعث آزار بسیاری از کاربران میشود که برای رفع کردن آنها باید به صورت دستی عمل کرده که کار سخت و طاقت فرسایی میباشد اما با استفاده از این برنامه میشود این نویز هایی که در برنامه وجود دارد را کم کرد و همینطور بعنوانی نوع هایی از پلاگین در برنامه های مختلفی مانندAdobe Photoshop و Adobe Lightroom استفاده کرد.

DENOISE Projects

DENOISE Projects : Update January 29, 2019

 

قابلیت های نرم افزار DENOISE Projects :
_ تکنولوژی هوشمند تطبیق الگو برای تصاویر درخشان و نویز با کیفیت منحصر به فرد
_ قابل استفاده برای ISO 12،۸۰۰ و بالاتر
_ حذف نویز از تصاویر RAW و JPEG
_ اصلاح اشکالات ناشی از سنسور
_ ۴۳ فیلتر حرفه ای از جمله ultra HD فوق العاده، بازگرداندنی اطلاعات، حذف نویز HD
_ بزرگنمایی ۱:۱ برای مقایسه کیفیت تصویر و کنترل کامل
_ پردازش دسته ای با حذف خودکار نویز
_ تبدیل کامل فایل های RAW همراه با اصلاح نویز
_ استفاده به عنوان پلاگین در نرم افزار های Adobe Photoshop و Adobe Lightroom
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Franzis Verlag GmbH مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Franzis Verlag GmbH
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 73.95 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود DENOISE Projects  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

DENOISE DENOISE DENOISE DENOISE

متن انگلیسی

DENOISE projects professional expands your scope as a photographer, enabling you to create fascinating twilight, wildlife, event, underwater and astro images as well as available light shots. DENOISE projects is currently the only available software that removes all seven forms of image noise: luminance noise, colour noise, banding, colour clouds, hot pixels, salt & pepper as well as holes. The completely newly developed Smart Pattern Matching noise technology perfectly removes noise from your images while still keeping the colours, sharpness and finest details.

اشتراک گذاری در