آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Helicon Filter این نرم افزار پیشرفته برای ویرایش کردن عکس ها به صورت دیجیتال مورد استفاده قرا رگرفته که برای عکاس ها بسیار مناسب است مه رابط کاربری در این برنامه بسیار ساده است که دارای نمایش دادن پیش نمایش به صورت زنده را ایجاد نموده است که راهی بسیار مناسب برای یادگیری برای ویرایش کردن تصویر برای کاربران مبتدی است که جریان هایی که در این برنامه اتفاق میفتد را به صورت مرحله به مرحله نمایش میدهد و برای همه ی مراحل در ویرایش کردن تصاویر بسیار کمک میکند.

Helicon Filter

Helicon Filter : Update January 28, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Helicon Filter :
_ حذف یا کاهش نویز به صورت خودکار یا دستی تصحیح تیرگی درجه های رنگ
_ equalizer/curve برای روشنایی روشنایی در سایه روشن ها و سایه ها
_ کنتراست، گاما و میزان نوردهی افزایش تندی لبه های تصویر
_ استخراج دقیق جزئیات با افزایش تندی رنگ های عکس
_ برش و تغییر سایز عکس برای پرینت روی کاغذهای استاندارد و نمایش روی رزولوشن های مختلف مانیتورها
_ مات کردن یا سیاه و سفید کردن عکس Overlay کردن فریم ها
_ انتخاب کننده رنگ برای انتخاب رنگ فریم
_ چندین استایل مختلف متن شامل برجسته، سایه دار، نیمه شفاف یا متن وارونه
_ رتوش با حذف خراش ها و لکه های چهره
_ قلموی همانند ساز قلموی تغییر روشنایی و رنگ
_ قلموی تغییر میزان ماتی یا تندی رنگ عکس قلموی کاهش نویز
_ ابزار متعادل کردن رنگ با یک کلیک
_ پشتیبانی از فرمت های JPEG, JPEG2000, TIFF , PNG, PSD, BMP
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Helicon Soft Ltd. مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Helicon Soft Ltd.
قیمت: 20.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 139.53 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Helicon Filter  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل موجود در پوشه ی Loader را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و همیشه برای اجرای نرم افزار بر روی این فایل کلیک نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Helicon Filter Helicon Filter Helicon Filter Helicon Filter

متن انگلیسی

Helicon Filter is a powerful graphic editing application that comes packed with several interesting features for both novices and experienced users. The interface of the application is attractive, clean and intuitive. You can use either the Explorer-based layout, file browser or “drag and drop” method to import photos. But you can also work on samples, publish pictures to web, set GPS coordinates, set an image as wallpaper, zoom in and out, and switch to full screen mode. So, you can make various image adjustments which include resize, brightness, color balance, noise, sharpening, distortions (e.g. skew, barrel correction, bend horizon), text (e.g. file name, full shooting info, date and time watermark), retouching (e.g. red eye reduction, blur) and frames.

اشتراک گذاری در