آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار اینترنت » ابزار اینترنت

1.35 + 1.68 مگابایت

143 بازدید

IP Monitor اگر برای بررسی کردن نوع ارتباط در شبکه ها میباشد این برنامه بسیار مناسب است و برای بررسی و بازرسی و همینطور برای مشاهده کردن شبکه ها مورد استفاده قرار گرته و برای ارتباط شبکه و هاست های TCP/IP را نشان داده و به صورت دوره ای عمل پینگ کردن را انجام میدهد و انواع پورت ها رو مورد بررسی قرار میدهد.و میتوانید به آسانی به جستجو کردن آیپی و همینطور اطلاعاتی که مربوط به هاست میباشد را انجام دهید و به هر کدام از ایپی ها یک تصویر اختصاصی در نظر بگیرید.

IP Monitor

IP Monitor : Update January 27, 2019

 

قابلیت های نرم افزار IP Monitor :
_ ابزار بررسی نحوه ی ارتباط در شبکه و انجام عمل پینگ به صورت دوره ای
_ بازرسی و امتحان پورت های TCP و ابزارهای شبکه واختصاص تصاویر مختلف به IP ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Veronisoft مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Veronisoft
قیمت: 19.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.35 + 1.68 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

IP Monitor IP Monitor IP Monitor IP Monitor

متن انگلیسی

IP Monitor is a network monitoring software that allows you to verify the network connectivity of TCP/IP hosts on the Internet and LAN. The program periodically pings, or checks TCP ports on user specified computers or other network devices. You will have the possibility to assign each IP a different picture, according to your preferences.

اشتراک گذاری در