آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

PstViewer با استفاده از این برنامه میتوانید به مدیریت ایمیل هایی بپردازید که توسط Outlook ذخیره شده و پسوند آنها PST است . برای کارکردن با این نرم افزار نیازی نیست که حتما Outlook در سیستم خود داشته باشید . و همینطور علاوه بر فرمت PST فرمت های دیگری مانند MSG ،OST ،EML ،Winmail.dat و MHT را پشتیبانی کرده و موتوری قوی برای خواندن پیام های پیچیده در آن تعبیه شده است که میتوانید تا صدها فرمت ایمیل را خوانده و همینطور آنها را به خوبی نمایش دهد.

PstViewer

PstViewer : Update August 1, 2016

 

قابلیت های نرم افزار PstViewer :
_ تبدیل فایل های Pst به PDF همراه با امکان افزودن کامنت، پیوست ها و …
_ پیش نمایش و نمایش سریع فایل های Pst
_ باز نمودن تمامی فایل های Pst اوت لوک
_ قابلیت جستجوی فایل های Pst
_ امکان جستجوی فایل های Pst بر اساس معیار های مختلف مانند تاریخ، فرستنده و …
_ قابلیت رمزگشایی و شکستن رمز فایل های پی اس تی
_ امکان رمز گذاری بر روی فایل های پی اس تی
_ پشتیبانی از فرمت های MSG ،OST ،EML ،Winmail.dat و MHT
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Encryptomatic مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Encryptomatic
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 49.93 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

با استفاده از راهنمایی های درون فایل Read Me.txt اقدام به نصب نرم افزار کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

PSTViewer PSTViewer PSTViewer PSTViewer

متن انگلیسی

Pst Viewer Pro by Encryptomatic LLC is a Windows software tool for managing emails in stored in Outlook .PST files. It does not require Microsoft Outlook be installed. PstViewer Pro is the choice of people who have important work to do with Outlook .pst files and has been downloaded more than a million times. Pst Viewer Pro is actually six viewers in one. In addition to being a competent Outlook .pst viewer, it will also read, search and export email formatted as .MSG, .OST, .EML, Winmail.dat and even .MHT files.

اشتراک گذاری در