آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

25.68 مگابایت

95 بازدید

RightNote این نرم افزار برای مدیریت کردن یادداشت ها و همینطور اطلاعات مورد استفاده قرار گرفته که دارای رابط کاربری ساده ای بوده که کار کردن با آن برای تمامی کاربران مبتدی تا پیشرفته امکان پذیر است و میتوانید نوت بوک های جدیدی ایجاد کرده و نوشته های بلند یا کوتاه ذخیره کنید یا منوهای درختی ایجاد کنید .این برنامه همینطور نوعی ویرایش گر متنی نیز به شمار می اید که میتوانید با استفاده از آن فونت و چیدمان و رنگ و .. تنظیمات مختلفی را خودتان اتخاب کنید و همینطور میتوانید تگ به نوشته های خود اضافه کرده و بین نوشته هایتان جستجو نیز انجام دهید.

RightNote

RightNote : Update August 1, 2016

 

قابلیت های نرم افزار RightNote :
_  کمک به شما در مدیریت تمامی یادداشت ها و اطلاعات
_  ظاهر کاربری ساده
_  ذخیره سازی نوشته ها و دسته بندی
_  امکان جستجوی کلمه یا جمله در متون
_  امکان انتخاب نام فونت، اندازه، چیدمان و رنگ، و همچنین برخی از تنظیمات تاکید
_  حجم کم نرم افزار
_  قابلیت دسته بندی پیشرفته به صورت زیر شاخه ای
_  رمز نگاری و محافظت از یادداشت ها در برابر دسترسی ناخواسته افراد نامحرم
_  قابلیت سینک با نرم افزار Evernote و ارسال یادداشت ها به فضای ابری
_  امکان اضافه کردن تگ به یادداشت ها
_  ایجاد نوت بوک های چند صفحه ای
_  سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت BauerApps مراجعه کنید.

شرکت سازنده: BauerApps قیمت: 29.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع) حجم فایل: 25.68 مگابایت پسورد: www.armandl.com منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

z

تصاویری از محیط نرم افزار:

RightNote RightNote RightNote RightNote

متن انگلیسی

RightNote is a program designed to help you manage all the notes and information. The app comes with a simple interface and a clean layout that should be easy to navigate by all users. Furthermore, to better clarify everything, RightNote comes with a “Bootcamp” section that helps you along with plenty of tips and tricks. Thus, you can find out the main features of the app and learn all the basic functions. RightNote lets you create multi-page notebooks, which means that you can add a countless number of files by creating new “sibling” or “child” pages. The program has a common text editor that offers some customizing options. Thus, you can pick the font name, size, alignment and color, as well as some emphasis settings.

اشتراک گذاری در