آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Atmel Studio محیط این برنامه به صورت یکپارچه بوده و برای توسعه دادن و برنامه نویسی برای میکروکنترلر های مختلفی مانند AVR و ARM مورد استفاده قرار گرفته که این آخرین ورژن بوده که نسبت به نسخه های قبلی بسیار محیط گرافیکی زیباتر شده و در نسخه های قبلی فقط میتوانستید که برنامه نویسی برای میکروکنترلر های avr را انجام دهید اما در این نسخه از ان میتوانید علاوه بر avr برمه برنامه نویسی arm نیز بپردازد که مخصوص شرکت اتمل میباشد که از مفق ترین شرکت ها بوده که روزبه روز در حال پیشرفت است.

Atmel Studio

Atmel Studio : Update October 30, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Atmel Studio :
_ ارای کتابخانه بزرگی مشتمل بر ۱۱۰۰ سورس کد آماده AVR و ARM
_ ساده کردن فرآیند طراحی پروژه
_ محیط توسعه یکپارجه (IDE)
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Atmel Corporation مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Atmel Corporation
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 873.52 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Atmel Studio  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Atmel Studio Atmel Studio Atmel Studio Atmel Studio

متن انگلیسی

Atmel Studio 7 is the integrated development platform (IDP) for developing and debugging Atmel® SMART ARM®-based and Atmel AVR® microcontroller (MCU) applications. Studio 7 supports all AVR and Atmel SMART MCUs. The Atmel Studio 7 IDP gives you a seamless and easy-to-use environment to write, build and debug your applications written in C/C++ or assembly code. It also connects seamlessly to Atmel debuggers and development kits.

اشتراک گذاری در