آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

PingPlotter این نرم افزار با نمایش دادن به صورت گرافیکی و همینطور تصویری میتواند عملکرد انواع شبکه های مختلف مانند LAN ،WAN و cloud و همینطور زیر ساخت های این شبکه ها ، رفع کردن و همینطور یافتن عیب ها و رفع این عیوب را با کمترین زمان ممکن انجام میدهد. این برنامه همه ی زیرساخت های شبکه مانند شبکه ها به صورت محلی، و ارائه کنندگان خدمات اینترنت و … را به صورت پی در پی اسکن کرده و زمانی که خطایی را تشخیص دهد سریع آن را همراه با راه حل هایکه وجود دارد به کاربر گزارش می کند.

PingPlotter

PingPlotter : Update October 27, 2018

 

قابلیت های نرم افزار PingPlotter :
_ نمایش عملکرد زیر ساخت های شبکه به صورت مصور
_ ارائه ی نمودار جدول زمانی لحظه به لحظه از عملکرد اجزای شبکه
_ مدیریت همزمان TPL، زمان تاخیر و سایر معیارها برای مقصدهای متعدد
_ اسکن و رفع عیوب و خطا های موجود در شبکه ی ارتباطی سیستم با مقصد
_ امکان شخصی سازی تنظیمات و اسکریپت نویسی برای افزایش بهره وری
_ عیب یابی شبکه های VoIP
_ ذخیره سازی، بارگذاری و اذغام تنظیمات برای بهبود عملکرد
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Pingman Tools مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Pingman Tools
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 15.72 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب نمایید.
2- فایل Loader را در پوشه ی نصب نرم افزار کپی کرده و آن را اجرا کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

PingPlotter PingPlotter PingPlotter PingPlotter

متن انگلیسی

PingPlotter graphs network performance at every point along your traceroute, making it easy to tell if problems relate to local networks, internet service providers, or something in between. Once the source of a problem is identified, monitoring features are on hand to send notifications or automate solutions, and free troubleshooting wisdom is available for those navigating unfamiliar territory.

اشتراک گذاری در