آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

64.40 مگابایت

72 بازدید

Sisulizer با استفاده از سه مرحله ی بسیار ساده میتوان برای چند زبانه کردن برنامه های مختلف کاربران استفاده میشود که در ابتدا بصورت اسکن کردن روی کد ها و سپس این سورس کدها را به زبان های مختلف پشتیبانی کرده وترجمه روی چندین برنامه انجام میشود و درنهایت فایل نهایی را میسازد . این نرم افزار با ترجمه کردن رشته هایی که در متن های سورس کد ها در برنامه ها وجود دارد به چند زبان مختلف کار ترجمه کردن را انجام میدهد و قابلیت های دیگری که این برنامه دارد ترجمه و بومی سازی واژه نامه وب ASP ،JSP و PHP میباشد.

Sisulizer

Sisulizer : Update August 25, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Sisulizer :
_ قابلیت چند زبانه نمودن برنامه های خود
_ دارای ابزار خط فرمان
_ ترجمه و بومی سازی واژه نامه وب ASP ،JSP و PHP
_ پایگاه داده های ترجمه و بومی سازی سرور
_ استفاده ازسرور مبتنی بر حافظه
_ استفاده از دستگاه موتور ترجمه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Sisulizer Ltd & Co KG مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Sisulizer Ltd & Co KG
قیمت: 649 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل:64.40 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.
توجه داشته باشید که هنگام وارد کردن شماره سریال عبارت online check انتخاب نشده باشد (تیک آن را بردارید)

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Sisulizer Sisulizer Sisulizer Sisulizer

متن انگلیسی

Sisulizer is a handy tool designed to help you visually localize your software in three simple steps: First, scan the application and locate all of the text Sisulizer can work directly with your .NET assembly, C#, C/C++, C++ Builder, Delphi, Java, VB.NET, Visual Basic apps, or other Windows binary file. PO files, RC, ResX, multilingual windows resources & XLIFF are supported, too. In the WYSIWYG environment you see all components, dialogs & menus. Sisulizer works visually with HTML, compiled HTML Help (chm), and XML. Sisulizer can also grab the text from ini & and other text files. .

اشتراک گذاری در