آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Easy Video Logo Remover اکثر فیلم هایی که وجود دارای مقدار های ثابتی مانند زیر نویس یا لوگو دارند که در بسیاری از موراد خوشایند نبوده و حواس و تمرکز شما را به هم میزند و همینطور باعث میشود که نخواهیم با ان ارم ان را در شبکه های اجتماعی قرار دهید این نرم افزار ابزارهای ساده ای دارد که باعث میشود اینگونه موارد مانند لوگو و زیرنویس و امضا و دیگر موارد را از روی فیلم ها حذف نماید.

Easy Video Logo Remover

Easy Video Logo Remover : Update July 29, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Easy Video Logo Remover :
_ حذف و برش فیلم و حذف زیر نویس، آرم و لوگو، امضا، واترمارک و …
_ پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت فایل های ویدئویی
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت DanDans Digital Media مراجعه کنید.

شرکت سازنده: DanDans Digital Media
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 8.46 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Easy Video Logo Remover Easy Video Logo Remover Easy Video Logo Remover Easy Video Logo Remover

متن انگلیسی

Easy Video Logo Remover is a simple tool that enables you to improve the image in a video file, by cropping video or removing watermark insertions, such as logos, signatures or subtitles. The software allows you to clear the image, in order to enjoy watching the video/movie without being distracted by the logo on the screen. Video Logo Remover is small, lightweight and user-friendly. All you need to do is load the video file into the program, then select the area where the logo is placed. You may preview the frames in the video, by moving the playback slider to the desired moment. This action can help you identify the mark you wish to remove from the image, for example.

اشتراک گذاری در