آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

117 مگابایت

89 بازدید

Flying Logic این نرم افزار بسیار قدرتمند بوده و برای مدیریت و برنامه ریزی کردن پروژه ها و هدف های شخصی و برنامه های کاربردی و در واقع میتوان گفت همه ی جزئیات مورد استفاده قرار گرفته که موجب بهبود در فرایند ها میشودک . که بجای استفاده از اعداد مختلف زیاد که باعث سردرگمی میشود از جدول ها و نمودار ها هم به صورت گرافیکی و هم به صورت درخت و فلوچارت و نقشه های مفهومی استفاده میشود که باعث میشود کدیریت بسیار آسان شده و درک پروژه نیز بسیار راحت شود .

Flying Logic

Flying Logic : Update February 17, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Flying Logic :
_ قابل استفاده برای اهداف گوناگون
_ محیط کاملا گرافیکی با عملکرد ساده
_ امکان طراحی گراف و درخت رابطه ای از عوامل پروژه
_ قابلیت ویرایش تمامی نمودار ها، فلوچارت ها و …
_ جابه جایی ساختار ها بدون تغییر و یا بروز خطا در آن ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Sciral مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Sciral
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 117 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Flying Logic  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل موجود در پوشه ی Cracked file را در مسیر نصب نرم افزار کپی نمایید.
3- برنامه را باز کنید و با نام و کد دلخواه تان آن را فعال کنید.
4- قابلیت auto update برنامه را غیر فعال نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Flying Logic Flying Logic Flying Logic Flying Logic

متن انگلیسی

Flying Logic Advantage Project management software won’t help you when you have no idea what part of a complex system needs improvement, or what that improvement might look like, or how to cause that improvement. Answering these questions is a critical and often-overlooked part of the planning process, and this is where Flying Logic shines. Flying Logic diagrams are not static images— they are working models of your reasoning that you test as you build and that stay “live” as you share your reasoning with others.

اشتراک گذاری در