آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Macrorit Disk Partition Expert برای مدیریت کردن و همینطور کنترل کردن بصورت کامل هارد دیسک و پارتیشن ها از این نرم افزار استفاده میشود که نرم افزار بسیار مفیدی است که امکانات مختلفی دارد مانند انتقال دادن و جا به جا کردن پارتیشن ها، یکپارچه سازی کردن و زیاد کردن سرعت پارتیشن هاست و سرعت دیسک ها را نیز زیاد میکند، تغییر دادن فرمت دیسک، و همینطور حجم، گسترش دادن و ترکیب کردن دیسک و … را در اختیار همه ی کاربران قرار داده و میتواند که همه ی عملیات و تغییرها را بر روی دیسک ها و پارتیشن ها بدون حذف کردن و یا پاک شدن اطلاعات و داده ها انجام دهد.

Macrorit Disk Partition Expert

Macrorit Disk Partition Expert : Update November 9, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert :
_ گسترش و یا کوچک نمودن پارتیشن
_ انتقال و تغییر مکان پارتیشن ها
_ کپی دیسک و ارتقا دیسک و پارتیشن
_ ایجاد، حذف، فرمت و مخفی سازی پارتیشن
_ افزایش ایمنی دیسک و پارتیشن
_ اسکن و یکپارچه سازی سریع پارتیشن ها و دیسک
_ اسکن عیوب و رفع آن ها در دیسک وپارتیشن ها
_ پشتیبانی از نسخه های سرور ویندوز
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Macrorit Tech Development مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Macrorit Tech Development
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.52 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Macrorit Disk Partition Expert Macrorit Disk Partition Expert Macrorit Disk Partition Expert Macrorit Disk Partition Expert

متن انگلیسی

Macrorit Disk Partition Expert is fully compatible with Windows Server 2003/2008/2012, SBS 2003/2008/2011, Home Server 2011, Windows 7/8/10/XP/Vista both 32 and 64 bit, Enterprise Edition possesses the basic ability to complete the basic disk partition tasks like extending system partition, moving partitions and so on with extremely fast working speed, completely disk defragmentation, which automatically peak and enhance overall computer system performance. What’s more, with the world’s first unique and powerful data protection, it always ensures the 100% data security even under power-off, unexpected shut down or other circumstances.

اشتراک گذاری در