آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Corel WordPerfect Office از مهم ترین برنامه های موجود که در همه ی محیط کار ها و همینطور برای کاربران خانگی استفاده میشود و بعنوان برنامه های حیاتی استفاده میشود مجموعه برنامه های آفیس است که با استفاده از این برنامه میتوانید برای مدیریت کردن ایمیل ها و همینطور ساختن مستندهای پیشرفته و نمودار ها و همینطور چارت ها استفاده کنید . و اجازه ی نت برداری و استفاده کردن از اطلاعات دوباره و همینطور جمع کردن اطلاعات یا عکس ها در هر جایی که مورد نیاز کاربر باشد استفاده میشود.

Corel WordPerfect Office

Corel WordPerfect Office : Update February 17, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Corel WordPerfect Office :
_ مجموعه برنامه های حیاتی office برای کاربران، دولتمردان و سازمان ها
_ قابلیت باز کردن، اجرا و ویرایش مستندات Microsoft Word ،Excel و Powerpoint
_ قابلیت اجرا و باز کردن بیش از ۱۵۰ فرمت مختلف فایل مانند PDF
_ قابلیت استفاده ی آسان و یادگیری بسیار آسان
_ بررسی، ارسال راحت نامه های الکترونیکی، مدیریت ارتباطات و …
_ ساخت و ویرایش فایل های پی دی اف بدون نیاز به استفاده از سایر نرم افزارها
_ دسترسی و استفاده از سرویس های آنلاین
_ سرعت بالا و دستیابی به نتایج دلخواه در کمترین فرصت
_ کنترل دسترسی به متن ها و اطلاعات
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Corel مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Corel
قیمت: 249.99 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 364 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- اتصال به اینترنت را قطع کنید.
2- نرم افزار را به صورت Trial نصب کنید.
3- نرم افزار را اجرا نموده و Register Later را انتخاب کنید.
4- از منوی Help/Purchase پنجره ی مربوط به فعالسازی نرم افزار را باز نموده و Purchase by Phone را انتخاب کنید.
5- فایل Keygen.exe را اجرا نموده و از منوی کشویی Corel WordPerfect Office X8 را انتخاب کنید. حال و بر روی Generate Serial Number کلیک کنید. شماره سریال تولید شده را در مقابل Serial number در پنجره ی لایسنس نرم افزار وارد و Continue کنید.
در پنجره ی بعدی Installation Code ظاهر می شود که باید آن را در قسمت مربوطه در Keygen وارد نمایید (آن را به همراه خطوط فاصله دقیقاً تایپ کنید.)
حال در Keygen بر روی Generate Activation Code کلیک کرده و کد فعالسازی تولید شده را در نرم افزار وارد کنید و با فشردن دکمه ی Contiue به فرآیند فعالسازی نرم افزار خاتمه دهید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Corel WordPerfect Office Corel WordPerfect Office Corel WordPerfect Office Corel WordPerfect Office

متن انگلیسی

Corel WordPerfect Office is your one-stop office suite. Corel WordPerfect Office is the essential office suite for home and business users to create great-looking documents, spreadsheets, presentations, and manage e-mail.Corel WordPerfect Office allows you to take notes, collect and reuse information, ideas and images from virtually anywhere. Trusted by millions, priced significantly less than Microsoft Office, it’s the office suite that makes perfect sense.

اشتراک گذاری در