آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار » نرم افزار کاربردی

58.4 مگابایت

71 بازدید

Diamond Cut Forensics Audio Laboratory  در زمینه های پزشکی کار های تحقیقی و همینطور تحلیل های صوتی بسیار کار سختی بوده و برای انجام دادن آنها نرم افزار های پیچیده ای لازم است که باید این نرم افزار های اصطلاحات لازم را داشته باشند این نرم افزار همه ی خصوصیات و امکانات لازم را داشته و به عنوان یک برنامه ی جامع در زمینه ی پزشکی میباشد و امکاناتی از نظیر فیلتر کردن و پنل ها و همینطور تنظیمات بسیار قوی برای این برنامه برای کسانی که در زمینه ی تحقیق و همینطور آنالیز کردن در زمینه ی پزشکی بسیار مناسب میباشد.

Diamond Cut Forensics Audio Laboratory

Diamond Cut Forensics Audio Laboratory : Update February 17, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Diamond Cut Forensics Audio Laboratory :
_ دارای فیلتر ها و تنظیمات تقویت صدا
_ ردیابی فرکانس طیفی برای احراز هویت صوتی
_ ارائه ی آماراز ویژگی های صوتی مانند اوج، RMS، AVG، PK-PK و …
_ قابلیت حذف سکوت از فایل های صوتی طولانی
_ نمایش هیستوگرام برای تجزیه و تحلیل ساده تر صوت
_ امکان مقایسه ی هیستوگرام مناطق مختلف صوت
_ جستجوی مافوق صوت برای ردیابی و شنیدن اصوات ضعیف
_ تنظیم زمان برای ردیابی صوت در چند فایل
_ دسترسی مستقیم به فیلتر حوزه فرکانس تطبیقی ( afdf )
_ پشتیبانی از فایل های صوتی با فرمت aac و m4a
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Diamond Cut مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Diamond Cut
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 58.4 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نام مورد نظرتان را در Keygen وارد کنید.
3- نام را همراه با سریال در برنامه وارد کنید و ok را انتخاب کنید.
4- در پنجره ی باز شده گزینه ی Phone/Email را انتخاب کنید و Registreation code را در محل مورد نظر کپی نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Diamond Cut Forensics Audio Laboratory Diamond Cut Forensics Audio Laboratory Diamond Cut Forensics Audio Laboratory Diamond Cut Forensics Audio Laboratory

متن انگلیسی

Diamond Cut Forensics Audio Laboratory which combines both the Science and Art of Forensics Audio. DCForensics not only adds many new tools to the legacy product line, but focuses on ease of use. A new Graphical User Interface provides a very intuitive way to interact with the power of the classic Diamond Cut Forensics Filters and Analysis Suites. A new set of task panes steers the user to the correct solution based on their forensics audio goal or task. Additionally, it incorporates many new descriptive presets for the various filters. Tasks that may have been difficult to accomplish in the past are now easily approachable with new features (e.g. the Whisper Enhancer).

اشتراک گذاری در