آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Sound Normalizer این نرم افزار برای بالا بردن و افزایش فایل های صوتی اراده شده است که کمک میکند که با استفاده از تست کردن و به افزایش صدا در فایل های مختلفی مانند MP3, FLAC و WAV بپردازید . و همینطور میتواند فایل ها را به صورت دسته ای برای نرمال سازی و در واقع تبدیلات گروهی MP3, FLAC و WAV است . این نرم افزار به خاطر داشتن ویژگی های بالا برای از بین بردن نویز ها و طبیعی کردن صدا و خروجی های مطلوب و رضایت بخش از پرطرفدار ترین برنامه ها برای ویرایش نمودن فایل های صوتی میباشد.

Sound Normalizer

Sound Normalizer : Update August 29, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Sound Normalizer :
_ نرمال سازی پیشرفته فایل های MP3, FLAC و WAV
_ بهبود کیفیت صداها و رفع نویز های مزاحم
_ پردازش دسته ای فایل های WAV (PCM 8, 16, 24, 32 bits, DSP, GSM, IMA ADPCM, MS ADPCM, AC3, MP3, MP2)
_ تبدیل گروهی فایل های صوتی و تبدیل بین فایل های MP3 و WAV
_ دارای Tag Editor برای ویرایش تگ فایل ها
_ تبدیل فایل های FLAC به WAV
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت KanzSoftware مراجعه کنید.

شرکت سازنده: KanzSoftware
قیمت: 27.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 9.98 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Sound Normalizer Sound Normalizer Sound Normalizer Sound Normalizer

متن انگلیسی

Sound Normalizer improves and regains a quality of Mp3 and Wav files. It is reached by the test and normalization of the level volume of Mp3 and Wav files. The Sound Normalizer contains batch processor and it allows to fulfill the batch test, batch normalization and batch converting Mp3 and Wav files. The Sound Normalizer allows to fulfill the test and normalization separately for each channel. The Sound Normalizer also allows editing ID3 tags (build-in FLAC, Mp3 ID3 Tag Editor) with support for ID3v1 and ID3v2 tags, converting WAV to MP3 and MP3 to WAV files (build-in WAV / MP3 Converter) using Lame MP3 Encoder 3.98, listening MP3, FLAC and WAV files using the build-in audio player.

اشتراک گذاری در