آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

StructurePoint spColum با استفاده از این نرم افزار که نرم افزاری قدرتمند محصولی از شرکت StructurePoint میباشد برای تجزیه کردن و تحلیل و همینطور مقایسه کردن طرح های مختلف ستون های گوناگون میباشد برای پروژه های مختلف طراحی شده است . از این نرم افزار برای طراحی کردن ستون های بتنی نیز که مقطع های ۴ گوشی دارند استفاده میشود و برای مقاطع نامنظم مختلف که تعدادشان بسیار زیاد است یا دایره در اندازه های متفاوت میتوان استفاده نمود . از دیگر ویژگی های این نرم افزار ستون های بتنی این رسم کردن دیاگرام و همینطور لنگر و بررسی پایداری سازه ها میتوان نام برد که به طراحی سازه های مختلف پرداخت و کشید.

StructurePoint spColum

StructurePoint spColum : Update July 25, 2016

 

قابلیت های نرم افزار StructurePoint spColum :
_ پشتیبانی از استاندارهای طراحی ACI 318-11/08/05/02 و CSA A23.3-04/94
_ دارای یک رابط کاربری گرافیکی و دارای یک راهنمای استفاده آنلاین
_ طراحی و تحلیل ستون های بتنی طراحی انواع ستون ها
_ طراحی دیوار برشی طراحی اسکله طراحی پل
_ دیدگاه های قابل برنامه ریزی از دیاگرام های تعامل
_ ورودی گرافیکی برای بخش های نامنظم
_ سکشن های خروجی به فایل های DXF
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت StructurePoint, LLC. مراجعه کنید.

شرکت سازنده: StructurePoint, LLC.
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 99.8 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

spColumn spColumn spColumn spColumn

متن انگلیسی

spColumn is a powerful application designed for the structural engineers that need to analyze and to compare multiple column designs for their projects. The program can handle a large variety of irregularly shaped columns and reinforced concrete columns. The program allows you to estimate the results of the interaction with different loads and can generate P-M interaction diagrams from both uniaxial and biaxial runs.

اشتراک گذاری در