آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

نرم افزار دیوان شمس از مولانای بزرگ برای کامپیوتر طراحی شده است و شامل مجموعه ای بی نظیر و ارزشمند از دیوان شاعر بزرگ شمس تبریزی ملقب به مولوی یا مولانا می باشد. این برنامه بر روی تمامی سیستم عامل های ویندوز ( ۸ ، ۷ ، ایکس پی ، ویستا و … ) قابل نصب و اجرا می باشد. این برنامه شامل غزلیات, رباعیات, ترجیحات و مستدرکات دیوان شمس تبریزی می باشد. نرم افزار دیوان شمس کم حجم بوده و قابلیت جستجو در کلیه اشعار و انتشار اشعار در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و تویتر و … را دارد. ما نیز این نرم افزار ساده و کم حجم را در این جا برای شما آماده کرده ایم که هم اکنون می توانید نرم افزار دیوان شمس را برای کامپیوتر از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

دیوان شمس مولوی

Divan Shams : Update June 10, 2016

 

ویژگی های نرم افزار دیوان شمس :
–  شامل غزلیات و رباعیات دیوان شمس مولوی
–  محیط کاربری ساده و در عین حال زیبا و کاربر پسند
–  امکان جستجوی در اشعار و امکان چاپ متون و اشعار دیوان
–  امکان به اشتراک گذاری و انتشار اشعار در شبکه های اجتماعی
–  تنظیمات پیشرفته برای شخصی سازی محیط برنامه

قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

متن انگلیسی

Divan Shams of Rumi’s great software for PC is designed and contains a collection of unique and valuable court poet Rumi or the big red to Rumi’s Shams Tabrizi. The program on all Windows operating systems (8, 7, XP, Vista, etc.) can be installed and run. The program includes songs, rbaa, Supreme preferences Shams Tabrizi. Divan Shams compact software and the ability to search in all the poems and the publication of poems on social networks such as Facebook and Twitter and.

اشتراک گذاری در