آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Aiseesoft MXF Converter  نرم افزاری کارامد جهت مدیریت و تبدیل فیلم های MXF می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار تبدیل ویدیو های سه بعدی به دوبعدی و بلعکس می باشد که می توان گفت این برنامه قابلیت تبدیل فیلم های سه بعدی و دوبعدی را نیز دارا می باشد و می تواند حالت های مختلف را برای کیفیت های مناسب در اختیار شما قرار دهد. از دیگر ویژگی های برنامه می توان به تبدیل از طریق دوربین دیجیتال با حفظ کیفیت اصلی فیلم اشاره کرد که با پشتیبانی از فرمت های مختلف می تواند این کار را برای شما انجام دهد. برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار بوده و تجربه شگفت انگیزی را از تبدیل برای شما به ارمغان خواهد آورد. امکان ضبط ویدئو و تبدیل آن به فرمت های دلخواه نیز دیگر ویژگی این برنامه می باشد. هم اکنون می توانید نسخه جدید نرم افزار Aiseesoft MXF Converter از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

Aiseesoft MXF Converter

Aiseesoft MXF Converter : Update October 22, 2018

 

شرکت سازنده: Aiseesoft
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 45.72 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MXF Converter S2 MXF Converter S1 MXF Converter S2 MXF Converter S1

متن انگلیسی

MXF Converter Aiseesoft with software to manage and convert the video MXF. One of the most important features of this software convert two-dimensional and three-dimensional video to vice versa which can be said of this program more become two-dimensional and three-dimensional videos will also be able to and can be different modes for the right quality at your disposal. Other features of the program can be used to convert through the digital camera with the main movie quality keep pointed out that with the support of the various formats you can do for you. Compatible with different versions of Windows and the wonderful experience of conversion will bring to you. The possibility of video recording and its conversion to the desired format, as well as other features of the program.

اشتراک گذاری در