آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Beyond Compare از این نرم افزار که نرم افزاری بسیار قدرتمند است برای مقایسه نموندن سریع و راحت فولدر ها استفاده میشود این نرم افزار محصولی از شرکت SCOOTER Software است که با استفاده از این برنامه میتوانید به ترکیب کردن تغییر های ایجاد شده و ایجاد گزارش ها برای رکورد کردن استفاده نمایید . برای مدیریت کدها به خصوص کد های منبع و به روز نگه داشتن فولدرها از این نرم افزار که میتواند عکس فوری از ساختار ها به صورت فهرست ایجاد کند و ان را با عکسی دیگر به مقایسه بگذارد.این نرم افزار محدودیتی از نظر نوع فایل ها ندارد و میتوان هر فایلی را ویرایش نمود.و مدیریت کاملی بر روی آن داشت.

Beyond Compare

Beyond Compare : Update October 30, 2018

 

قابلیت های نرم افزار Beyond Compare :
_ قابلیت مقایسه فولدرها و دارای ۳ روش برای ترکیب
_ توانایی مقایسه فایل‌های متنی
_ قابلیت همگام سازی و همزمانی فولدرها
_ امکان مقایسه فایل های داده ای
_ قابلیت مقایسه فایل های تصویری
_ توانایی مقایسه حجم و مضمون باینری
_ قابلیت مقاسه اطلاعات ورژن
_ توانایی مقایسه اطلاعات MP3
_ مقایسه پوشه‌ها، آرشیوهای فشرده و سایت‌های FTP
_ امکان به‌روزرسانی وب سایت‌ها
_ قابلیت ادغام تغییرات کدها و مقایسه خروجی برنامه
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Scooter Software مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Scooter Software
قیمت: 30.00 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 14.35+16.91 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار* کپی کنید و فایل را اجرا کرده و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز های 7 و 8 و یا 10 استفاده می کنید برای اجرای فایل می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا به درستی کار کند).
4- اکنون بر روی Generate کلیک کنید تا سریالی ساخته شود.
5- نرم افزار را اجرا کنید و با استفاده از کلید ساخته شده آن را فعال کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7 و 8 و 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Beyond Compare Beyond Compare Beyond Compare Beyond Compare

متن انگلیسی

Beyond Compare is a utility for comparing things. Things like text files, folders, zip archives, FTP sites, etc. Use it to manage source code, keep folders in sync, compare program output, and validate CD copies. Beyond Compare is a useful and reliable utility that will help you compare and synchronize your files and folders. Although there is support for automatic functions, the main goal of Beyond Compare is to help you analyze differences in detail, and carefully reconcile them. It commands a wide range of file and text operations. Beyond Compare distinguishes the information it compares as either files or folders. Beyond Compare is not limited to comparing folders and files on its host computer. It can compare folders and files over a network connection or via FTP. In the context of Beyond Compare, folder-like files, such as ZIP files and CAB archives, are considered folders as well.

اشتراک گذاری در