آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

PDF Decrypter Pro 3.60 نرم افزاری است که به واسته ی آن می توانید پسورد تمامی فایل های PDF را شناسایی و بشکنید. برخی از فایل های پی دی اف (کتاب ها) دارای پسورد می باشند و به هیچ عنوان نمی توان آن ها را ویرایش کرد و یا در هنگام ویرایش ارور می دهند؛ ولی نگران نباشید چون راه حل این گونه فایل های رزم گذاری شده در دست نرم افزار PDF Decrypter Pro می باشد. این نرم افزار قادر است تا پسورد ۱۰۰% فایل های PDF را شناسایی کند و آن را بشکند و فایل PDF شما را بدون هیچ خرابی در اختیارتان قرار دهد. این برنامه با الگوریتم های بسیار پیشرفته و حرفه ای در چند ثانیه پسورد فایل PDF مورد نظر را شکسته کرده و فایل بدون رمز را در اختیارتان قرار می دهد. اگر شما هم احساس می کنید به این نرم افزار نیاز دارید پس هم اکنون می توانید این برنامه را به طور مستقیم و به صورت رایگان از سایت آرمان دانلود دریافت نمایید.

PDF Decrypter

PDF Decrypter : Update June 5, 2016

 

ویژگی های PDF Decrypter Pro :
–  رابط کاربری آسان و حذف پسورد فایل های PDF با یک کلیک
–  استفاده از الگوریتم های پیشرفته و مدرن
–  امکان اجرای عملیات در داخل فایل فشرده
–  شکستن رمز ۱۰۰% از فایل های PDF در چند دقیقه
–  قابل ویرایش کردن فایل های PDF رمز دار
–  سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ۷ و ۸

شرکت سازنده: PDF Decrypter
قیمت: 99.95 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود PDF Decrypter  |  لینک کمکی

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

PDF Decrypter S1 PDF Decrypter S1 PDF Decrypter S1 PDF Decrypter S1

متن انگلیسی

PDF Decrypter is software that can vasth it to all the PDF files password identifies you and eats some of the PDF files (books) have a password and no it can not be edited, or when editing, but don’t worry; they arour because this solution is in the hands of investment files of war PDF Decrypter Pro software. This software is able to 100% password PDF files detected and muzzle it and make your PDF file with no downtime at all. This program is a very professional and advanced algorithms in a few seconds the desired PDF file password has been broken and the file without the password.

اشتراک گذاری در