آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Sophos Virus Removal Tool اگر آنتی ویروی موجود در سیستم شما ویروس را تشخیص نداده باشد و حذف نکند این نرم افزار به شما کمک میکند که فایل های مخرب و انواع ویرویس ها و نرم افزار های جاسوسی را شناسایی کنید و بتوانید انها را از بین ببرید . با استفاده از فناوری SophosLabs میتواند دسترسی مستقیم به ویروس ها داشته باشد و بتواند آنها را از بین ببرد . این نرم افزار با تسافده از بزرگترین شبکه جهانی ساخته شده که ویروس ها را بسیار تهدید میکند این نرم افزار میتواند به صورت همزمان با انتی ویروس روی سیستم شما کار کند.

Sophos Virus Removal Tool

Sophos Virus Removal Tool : Update February 12, 2019

 

قابلیت های نرم افزار Sophos Virus Removal Tool :
_ تشخیص انواع بد افزار ها، ویروس ها و فایل های مخرب
_ کارکرد همزمان با سایر نرم افزار های امنیتی
_ سیستم منحصر به فرد برای دفع ویروس ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Sophos Ltd مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Sophos Ltd
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 157 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Sophos Virus Removal Tool Sophos Virus Removal Tool Sophos Virus Removal Tool Sophos Virus Removal Tool

متن انگلیسی

Sophos Virus Removal Tool can help. Using cutting edge technology found in our enterprise-grade software, this powerful tool detects all types of malicious software on your computer—including viruses, spyware, rootkits and Conficker—and returns it to a working state. The tool has direct access to virus data from SophosLabs, our global network of threat researchers, ensuring that even the very latest viruses are detected and removed. And it works alongside your existing antivirus.

اشتراک گذاری در