آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس تلگرام غیر رسمی پیشرفته با امکانات و ویژگی های بسیار عالی همراه با پنل مدیریت و سورس اندروید استودیو در آرمان دانلود منتشر شد. این پکیج سورس تلگرام غیر رسمی شامل ۴ عدد سورس با امکانات پیشرفته به همراه پشتیبانی می باشد. پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که سیاست های این پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام می باشند ...

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرامی و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Folder Guard این نرم افزار برای محافظت کردن از فایل ها و پوشه هاست که با استفاده از آن میتوان مانع از دسترسی به فایل ها و منابع کامپیوتر شد . خصوصا وقتی که کامپیوتر در بین دوستان و هماران باشد و فایلی در آن به اشتراک گذاشته شود با استفده از این نرم افزار میتواند اجازه ی دسترسی به فایل ها را از آنها بگیرید همینطور میتوانید از درایو های کامپیوتان محافظت نمایید . مانند سیدی رام و فلاپی و .. همچنین میتوانید به کاربر ها اجازه ی دسترسی نیز به فایل ها و منابع را دهید به طوری کاربر ها بدون اجازه ی شما دسترسی به اینترنت یا دانلود یا دسترسی به فایل ها و… را داشته یا نداشته باشند.

Folder Guard

Folder Guard : Update Jaunary 26, 2020

 

قابلیت های نرم افزار Folder Guard :
_ محافظت از فایل ها، فولدرها و منابع سیستم
_ پنهان سای فایل ها و فولدرها
_ اختصاص رمز عبور به فولدرها و برنامه های کامپیوتر
_ محافظت از منوی شروع، درایو ها و کنترل پانل
_ صدور اجازه یا عدم اجازه برای دسترسی به کامپیوتر
_ عدم اجازه برای دسترسی به اینترنت و دانلود نمودن فایل
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت WinAbility Software Corporation مراجعه کنید.

شرکت سازنده: WinAbility Software Corporation
قیمت: 39.95 دلار آمریکا (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 7.19 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- شروع به نصب نرم افزار کرده و در آخرین پنجره نصب، تیک مربوط به اجرای نرم افزار را بردارید تا نرم افزار پس از نصب به صورت خودکار اجرا نشود.
2- متناسب با 32 بیتی و یا 64 بیتی بودن سیستم خود، یکی از فایل های موجود در پوشه ی Cracked File را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.
3- فایل موجود در پوشه ی Registration را اجرا کنید.
2- نرم افزار را اجرا کرده و تیک مربوط به آپدیت نرم افزار را غیر فعال نمایید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Folder Guard Folder Guard Folder Guard Folder Guard

متن انگلیسی

Folder Guard, a stand-alone application that can do that quite easily. Especially designed to secure directories with passwords, this utility is all about safety from the get-go. The installer creates a restore point, trying to help the user stay on the safe side and offers a possibility of restoring everything to the initial state in case the password is forgotten or another type of accident happens and the stored data is affected. Configuring Folder Guard is a rather easy task. There’s a dedicated wizard to guide you through the whole process, allowing you to set up not only the password for the respective folder, but also one for protecting the application itself. There’s a second way to guard your files though. The program comes with a file explorer you will see right in the main window, so it’s enough to browse to your folder and right click it for instant protection. In addition, you can change its attributes and make it read-only, provide full access or restrict access altogether.

اشتراک گذاری در