آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

MailXaminer این نرم افزار میتواند اطلاعات و جزئیات دقیق ایمیل ها را آنایز کرده و تجزیه و تحلیل نماید و همینطور به بازیابی ایمیل ها بپردازد . این نرم افزار بهترین نرم افزار که توسط بسیاری از متخصصین مورد استفاده و ارزیابی دقیق و بالایی دارد و ایمیل ها بیش از بیست نوع فرمت را پشتیبانی کرده و ایمیل های را به صورت HTML و RTF قابل مشاهده میسازد و به بررسی جزئیات دقیق ایمیل ها و پیوست ها و متن ها و تگ ها و نشانه ها میپردازد.همینطور میتواند منطقه ی فرستنده ی ایمیل را نیز شناسایی نماید.

MailXaminer

MailXaminer : Update July 17, 2016

 

قابلیت های نرم افزار MailXaminer :
_ استفاده از کلید واژه برای جستجو ی شواهد از ایمیل
_ بازیابی بیش از ۲۰ فرمت ایمیل های پاک شده از سرویس های مختلف
_ دانلود و بررسی ایمیل از Office365 ،Gmail ،Live Exchange Server و Google Apps
_ تجزیه و تحلیل لینک تبادل اطلاعاتی بین کاربران متعدد و بررسی ارتباط بین آن ها
_ دارای الگوریتم های شناسایی محتوای غیر قانونی و یا غیر اخلاقی در ایمیل ها
_ ارائه ی گزارش و دریافت خروجی از کلمات کلیدی، تگ ها و … در فرمت های HTML ،PDF و CSV
_ امکان اشتراک ایمیل ها در سرویس های ابری جهت کار همزمان چند کاربر بر روی یک پروژه
_ تجزیه و تحلیل و استخراج مستندات و شواهد از فرمت های E01 و DD
_ نمایش گرافیکی نتایج حاصل از آنالیز ایمیل ها
_ ایجاد بانک اطلاعاتی برای ذخیره نتایج
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت SysTools مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود MailXaminer  |  لینک کمکی
دانلود کرک (به تنهایی)  |  لینک کمکی

شرکت سازنده: SysTools
قیمت: رایگان  (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 143.29 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

MailXaminer MailXaminer MailXaminer MailXaminer

متن انگلیسی

MailXaminer is a Advanced Email Forensics Tool.We started with the simple goal of making email forensics easier.We’ve come a long way from understanding anatomy of emails and carving email headers. Today we more precisely understand 20+ mail formats. And work with thousands of companies around the world and helping them in doing investigations from most of the available emails formats. MailXaminer stands out as the best email forensics tool, sufficing the necessary requirements of email investigations.

 

اشتراک گذاری در