آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Code Rocket Designer این نرم افزار برای تجسم ، نمایش و همینطور مستند سازی کد های نوشته شده میباشد که برای کم شدن هزینه و زمان تولید شدن نرم افزار های توسعه یافته میباشد . این نرم افزار از زبان های برنامه نویسی مختلفی مانند C#, C/C++, Java و Visual Basic پشتیبانی میکند و میتواند از /انها مستند تهیه کند. این برنامه دو شیوه ویرایش کدها و فلوچارت ها میباشد که در شبه کد کد ها به صورت عبارات انگلیسی راحت و در روش فلوچارت به صورت نمودار نمشان داده شده که در این دو روش هر کدام راه های چداگانه ای نمایش داده میشود که قابل ویرایش کردن میباشند.

Code Rocket Designer

Code Rocket Designer : Update July 14, 2016

 

قابلیت های نرم افزار Code Rocket Designer :
_ ویرایشگر شبه کد برای ویرایش به زبان انگلیسی ساده
_ ویرایشگر فلوچارت برای ویرایش با استفاده از نمودار
_ مستند سازی برنامه با فرمت های ورد و اچ تی ام ال
_ پشتیبانی از چندین زبان برنامه نویسی پر کاربرد
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Rapid Quality Systems مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Rapid Quality Systems
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 13.38 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل  را از پوشه کرک کپی نموده و در مسیر زیر جایگزین فایل قبلی نمایید.
ProgramDataRapid Quality SystemsCode Rocket DesignerApp
3- نرم افزار را اجرا کنید و و با کلیک بر روی گزینه های click enter license / browse فایل License.txt را وارد نرم افزار کنید.
4- ایمیل موجود را با حذف عبارت Email: در نوار بالا کپی کنید و از لایسنس عبارت License Code : را نیز حذف کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Code Rocket Designer Code Rocket Designer Code Rocket Designer Code Rocket Designer

متن انگلیسی

Code Rocket Designer is a detailed code visualization and documentation tool, designed to reduce software development time and costs. It supports C#, C/C++, Java and Visual Basic programming languages for upfront design and specification, and for visualization of existing code. Code Rocket Designer consists of two design views: a Pseudocode Editor and Flowchart Editor. The pseudocode editor displays procedures in plain English. The flowchart editor displays a diagram of the procedure control flow. Both design views can be edited and are synchronized, meaning changes in either one are automatically reflected in the other.

 

اشتراک گذاری در