آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

EDGE Diagrammer این نرم افزار دارای ابزار هایی کاربردی بیش از صد ها نوع و ابزار هایی در زمینه ی دیاگرام و فلوچارت می باشد . که کار کردن با این نرم افزار بسیار راحت بوده و فقط با استفاده از drag and drop کردن انجام میشود که میتوان اشکال های مختلفی را رسم نمود . قالب های متنوعی در این نرم اقزار هست همینطور نمودار هایی در مورد شبکه و نمودار های بلوک های سازمانی و … که به راحتی میتوان ان ها را طراحی کرد . این نرم افزار به صورت خودکار خط ها را به لیبل ها وصل می کند و همینطور اندازه شکل ها و کامپوننت ها را برای تناسب با متن ورودی شما تنظیم می کند.

EDGE Diagrammer

EDGE Diagrammer : Update July 12, 2016

 

قابلیت های نرم افزار EDGE Diagrammer :
_ رسم سریع و ساده و دارای بیش از صد ابزار کاربردی
_ طراحی ساده تنها با drag و drop و رابط کاربری جذاب و آسان
_ دارای اشکال مختلف برای رسم انواع نمودار
_ تنظیم خودکار اشکال برای تطبیق متون
_ اتصال خودکار خطوط و لیبل ها
+  جهت توضیحات بیشتر و اطلاع دقیق تر از این نرم افزار به سایت Pacestar مراجعه کنید.

شرکت سازنده: Pacestar
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 9.93 مگابایت
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود EDGE Diagrammer  |  لینک کمکی

راهنما

جهت نصب این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید:
1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

در سایت آرمان دانلود تمامی فایل ها دارای 4% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا هنگام اکسترکت فایل ها ، خرابی کاملا به صفر برسد. اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید حتما شما فایل را به علت های گوناگونی ناقص دانلود کرده اید و برای حل این مشکل باید نرم افزار Winrar را اجرا کنید و به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه و تمامی پارت ها را انتخاب و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود است را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با فایل های جدید ساخته شده به اکسترکت بپردازید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

EDGE Diagrammer EDGE Diagrammer EDGE Diagrammer EDGE Diagrammer

متن انگلیسی

EDGE Diagrammer is our ultimate diagramming tool. EDGE lets you define “styles” using hundreds of predefined drag-and-drop shapes and arrowheads. Save your styles in diagram templates to establish your own diagramming methods. EDGE Diagrammer comes with complete flowcharting templates, network diagramming templates, block diagrams, org charts, and more to get you started.

 

اشتراک گذاری در